Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az exével ilyen volt,...

Ha az exével ilyen volt, akkor engem is bántana?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Pár napja órákat beszélünk telefonon, de ma kicsit megijedtem.

Azt mesélte, hogy az exével mennyit vitáztak és hogy addig fajult az egész, hogy a nő többször is megpróbálta őt leszúrni, be akarta dobni a fürdővízébe a hajszárítót, ő meg lerángatta a nőt a 3.emeletről a parkolóba, bántotta ő is a nőt...és volty hogy ezt a gyerek is látta.

Nem vagyok tőle odáig, tehát tisztán tudok gondolkodni és úgy gondolom, hogy ha egy nővel idáig fajult a baj, akkor ez nem áll tőle messze. Jól gondolom?


2018. okt. 25. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom jobb az ilyentől távol maradni. Én is félnék a helyedben.
2018. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát a nő akarta megszúrni. énis ott kómába ütöttem volna ebbe biztos lehetsz. mi mást csinált volna?
2018. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2,

Épp elméjű ember nem akar ok nélkül ölni. Kitudja milyen indítéka volt a nőnek. Azért az, hogy a gyerek előtt megveri a nőt az elég durva.



Kérdező,

Szerintem hagyd ezt az egészet anyiba, amíg megteheted.

2018. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy melyikőjük a zakkant és melyik az, aki "csak védekezett", de minden esetre úgy gondolom, hogy ki kellett volna lépnie valamelyikőjüknek ebből a kapcsolatból.
2018. okt. 25. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

A történet alapján az ex sem normális.De a férfi sem.

2018. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdés? Mindkettő az! Nincs, olyan, hogy az egyik!

Jól gondolod, nagyon jól. Eszed ágában ne legyen, hogy megpróbálod, hogy hátha veled nem! Én akkor sem vernék el nőt, ha megakarna ölni. No de miért akarna? Odáig nem jutottam el még soha, hogy bárki (bárki!) utáljon, nem hogy megverjen, megakarjon ölni! Addig volt önvédelem, amíg valahogy kijött a helyzetből, ha utána elverte a gyerek előtt, az már bosszú volt! Gondold már végig!

2018. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 6. válaszolóval.

Olyan viselkedés- és szerepminták állnak az ilyen sztorik mögött, amelyeknél nagyon esélyes, hogy újra és újra felbukkannak.

Nemrég mesélte egy kolléganőm, hogy a volt férje folyton perli valamiért (közös gyerekük van, elváltak), és bármit tesz a gyerekkel kapcsolatban, abban tutira beleköt. Kérdeztem tőle, hogy a kapcsolatuk elején is látott erre utaló jeleket, mire azt mondta, akkor az előző nőjével csinálta ugyanezt, de ő azt hitte, vele ez nem történhet meg… hát de.

2018. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy én bárkit meg tudnék változtatni...vagy meg akarnék változtatni.

Akkor jól gondolom.

Nem szeretnék egy olyan kapcsolatba belemenni, amiben aztán én is és a gyerekeim is szenvedni fognak.

2018. okt. 25. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosítsunk!

Mindenki ismer olyan nőt, amelyik a legnyugodtabb férfiből is képes kihozni az "vadállatot" .

Itt van mindjárt az a tegnapi nő aki a kocsi tetején hagyta a papírjait, azután a pasit okolta érte.

Minden második hozzászóló pofán vágta volna.

Akkor mindegyikre ráhúznád, hogy agresszív?!

2018. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok egy egyszerű eset... Persze engem sosem vert meg senki, a vitáink a legutóbbi párommal olyan hangnemben teltek, mint egy beszélgetés.
2018. okt. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!