Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem zavar az...

Csak engem nem zavar az óraátállítás?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 16:44
1 2 3
 21/24 Alex Fly ***** válasza:
46%
@20: Ugyanazt írtad más szavakkal. A nyári időszámítás az a keleteurópai zónaidővel egyenlő...
2018. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
61%
@21: Nem egészen, mert, ha időzónát váltanánk és maradna az óraátállítás, akkor nyáron nyernénk még +1 órát, télen pedig használhatnánk a jelenlegi nyári időszámítást!
2018. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Alex Fly ***** válasza:
35%

@22: akkor miért nem inkább a moszkvai idő? Két órát kapnál téli délutánokon, nyáron meg majdnem éjfélig világos lenne... Mondjuk az év nagy részében délelőtt tízkor még töksötét van, de ez ugye kit zavar?!

A magam részéről inkább igazodok a valósághoz és nem azt próbálom magamhoz igazítani: így maradnék a helyi időnél és akkor nem kellene a kislányomnak éjszakai sötétben tanulnia az iskolában...

2018. dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

"akkor nem kellene a kislányomnak éjszakai sötétben tanulnia az iskolában"

De nem a moszkvairól van szó, tehát annyira azért nem lenne sötét az iskolában, te is tudod. Az igaz, hogy mostanában még reggel 7-8 körül is elég sötét van, de ez csak ez a néhány hét decemberben, közben meg ott a téli szünet, amikor eleve nincs is suli, úgyhogy annyira azért nem lenne gond, hogy reggel milyenek a fényviszonyok. Szerintem inkább délután legyenek normálisak, az többet ér.

2018. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!