Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitől érzitek, hogy életben...

Ti mitől érzitek, hogy életben vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ezt akkor szokták mondani, ha az emberek valami olyasmit csinálnak, ami kimozdítja őket a komfortzónájukból. Ti mikor érzitek azt, hogy nem csak léteztek, hanem éltek is? Paintball? Rallyzás? Downhill? Ejtőernyőzés? Csajozás? Futás? Mit szerettek/szeretnétek csinálni? Mi hozza elő belőletek ezt az érzést?
2018. nov. 4. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, utazás, szabadban járkálás. Csak sajnos ezekre ritkán van lehetőségem, mivel a családom nem nagyon ér rá/akár kimozdulni, egyedül meg nem látom értelmét...
2018. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Xanax szedése.
2018. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyenge, középerős fizikai fájdalomtól, fizikai kimerüléstől, teljesítménytúrától, hosszú futástól, ilyesmitől.
2018. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Utazás,videojáték,ha valami újat próbálhatok ki,bulizás,ha könnyesre nevetem magam.. még nagyon sok dolgot tudnék mondani
2018. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó zenék(táncolni rá, érezni a ritmusát, vagy csak hallgatni),

finom ételek(kedvenc kajám ebédre, vacsira, stb.:D),

biciklizés gyorsan lefelé(nem teljesen downhill, mert nem erdőben/pályán/hegyről, de hasonít rá),

vagy csak egyszerűen bicajozni egy jót,

mikor sok hibázás után sikerül megcsinálni az adott dolgot(pl. zongorázás közben végre sikerül hiba nélkül eljátszanom a darabot, amit szeretnék)

"péntek délután érzés"(nem tudom, hogy mondjam, mikor van még két nap szünetem, azt csinálhatok, amit akarok :D)

Engem ezek nem mozdítanak ki a komfortzónából, ezek nálam nagyon is bent vannak, és épp azért érzem jól magam közben. Amikor kimozdít valami a komfortzónámból, akkor eléggé rosszul érzem magam. És ez a helyzet addig áll fent, amíg "nem térek vissza a komfortzónámba". :/

2018. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Motorozás. Amikor motorra ülök, megszűnik minden rossz, elfelejtem a problémáimat, és csak én és a motorom hasítjuk a levegőt. Imádom az elképesztő gyorsulást, a hatalmas erőt, a lábtartóig fektetett kanyarokat. Ha tehetném, mindig rajta ülnék.
2018. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek a komfort zónán belül lenni, de rég voltam ott.

Amin kívül tart: a folyamatos stressz a megélhetésért. A stressz a munkahelyen, hogy miért nem engednek dolgozni, miközben elvárják az eredményeket. A stressz otthon, hogy már megint le van maradva a javítás, és még fagy előtt le kéne rakni a burkolatot és be kéne szerelni a fűtést végre. Szervezkedés, hogy működjenek végre a dolgok - ezek is kikészítenek idegileg. A pénzügyi helyzet folyamatos változása okozta stressz (LTP, ingatlan árak, hiteltörlesztés, sokkal nagyobb áremelkedés, mint amennyivel nő a fizum stb.).


Ami jó értelemben kizökkent: bringázás, horgászás, edzés, társadalmi szerepvállalás, túrázás.

2018. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden olyan sporttól, ami hatalmas rőkifejtést igényel. Akkor érzem, hogy élek.
2018. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesítménytúra, kéktúra, futás, úszás utána finn szaunával, súlyzózás, bowling, biliárd, squash, egy jó film a moziban, egy program, amire már el akartam menni, egy kiadós alvás után végre nem ébresztőórára ébredni, egy jó beszélgetés, közben néha nevetés...



26/L

2018. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Napsütésben fürdés, sport, nevetés.
2018. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!