Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek mikor nagyon...

Mit tesztek mikor nagyon magatok alatt vagytok, mikor úgy érzitek semmi sem sikerül az életben?

Figyelt kérdés

Munkahelyet váltottam, remélve, hogy fejlődhetek, előrébb léphetek. De sajnos nem jött össze, fejlődés helyett visszalépés. Nincs kihívás, nincs motiválás. Egy vállalatirányítási terület szakértője vagyok, voltam. Úgy volt, hogy ebben az új poziban (másik cégnél) is ezt kell majd végeznem, csak kapok nagyobb volumenű feladatokat. Ehelyett azt megkapja majd más, előttem mondta a főnököm a kolléganőnek, én pedig visszafejlődtem adminisztrátorrá. Csak táblázatokat gyártok minden nap és küldöm ki e-mailben. Ez szorongással tölt el, nem erre számítottam.

A magánéletem sem fenékig tejfel, rájöttem, hogy lehet rossz férfit választottam életem párjául. Ezért írtam a lehet szót mert nem tudom milyenek más férfiak. Nincs tapasztalatom velük. De a mi kapcsolatunk inkább csak szobatársi, mint házastársi kapcsolat. De van egy lányunk, és ő szereti, nem akarok még elválni.

De nagyon nehéz úgy nekem, hogy bemegyek "dolgozni" eltöltök 8.5-9 órát odabent, nem szólok senkihez, nem eszek, csak unottan csinálom amit kell, majd haza jövök és itthon is ugyanaz az unottság. Már nem tesz boldoggá semmi.

Próbálok úgy helyet találni, de nagyon nehéz. Ebben a szakmában itt keleten nincs sok lehetőség. Budapesten környékén jelenleg is több 10 lehetőségem lenne, de legalább egy évet még várnom kell Bp-re. Lányom járja ki az ovit, így is a 3 évet 3 ovit váltottunk és látom rajta, hogy neki sem egyszerű. Már többször nem váltanánk.

De addig is hogy éljem túl a mindennapokat?

Mit tesztek ha magatok alatt vagytok?


2017. máj. 28. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:

*próbálok új helyett találni

(ennél már úgy is csak jobb lehet, eddig hatóságokkal tartottam a kapcsolatot, intézkedtem, eljártam a vállalat nevében, most pedig csak a táblák, egy nap 8-10 db, adatrögzítés gyakorlatilag)

2017. máj. 28. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Lefekszem és jól kialszom magam, majd mindenféle erőlködés nélkül az agyam megtalálja a helyes megoldást. Kipihent, ellazult és nyugodt lelkiállapotban eddig mindig minden problémára megoldást találtam.
2017. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha pocsék munkahelyet találtam ahol biorobotnak tekintettek, azt "páros lábbal" rúgtam fel és inkább munkanélküli lettem, miközben a szülői gazdaságban voltam önellátó. És a nagy lelki kiegyensúlyozottságban és szabadságban előbbre jutottam mint korábban például mérnökként. Édesapám nem véletlenül mondta hogy aki időt nyer az csatát nyer. Márpedig én időt nyertem amikor többé nem kellett elcsesznem napi 8 órát olyan munkahelyen ami nem is az enyém hanem más valakinek az érdekeltsége. Visszagondolva eddigi életemre, én is jártam néhányszor pokolban, amit úgy hívtak hogy munkahely. Én a szabadságra esküszök, például diákkori osztálytársaim közül is mindig azok éltek legmagasabb életszínvonalon akiknek legalább egyik szülője (az anyjuk szokott) háztartásbeli volt. Vagyis nem idegen céggel foglalkozott hanem a saját és családja életével. Pont.
2017. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Irigyellek.

Jó neked hogy ilyen az agyad. Köszönöm.

2017. máj. 28. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
általában ilyenkor felakasztom magam
2017. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetekig iszok,szívok stb.
2017. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!