Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom elviselni ha...

Miért nem bírom elviselni ha kikapunk?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és ha vesztésre állunk egy meccset idegbeteg leszek és csak nehezen tudom magam visszafogni. Hajlamos vagyok direkt felrúgni az ellenfelet is. Ilyenkor mindig begyűjtök egy sárgát is. Egyszerűen a maximumot várom el mindenkitől, magamtól is, a vereség meg nem az. Persze utána megbánom mikor lenyugodtam de mindig elégedetlen vagyok. Mindig az van h lehetett volna jobb is és kattog utána az agyam hogy kerülhettük volna el a vereséget, hogyan játszhattunk volna jobban. Hajlamos vagyok a bíróval is veszekedni úgy hogy már van egy sárga lapom. Hogyan változtathanék ezen hogy jobban elviseljem és jobban uraljam az idegeimet?
2018. nov. 9. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a maximumot varod el, csak nem tudsz vesziteni. Ha a te es a csapatod maximuma az arra volt jo, hogy a masik csapat elverjen, akkor is a maximumot adtatok, de az keves volt. Szerintem nem is azert jatszol, mert szeretsz labdazni hanem mert imadsz nyerni es a kepessegeid szerint ebben van a legtobb eselyed ra. Talan, ha tobb idot fektetnel a jatek elvezetebe es kevesebbet a veresegtol valo rettegesbe maskepp lenne.
2018. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!