Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem a kortársa...

Miért ilyenek velem a kortársaim (főleg a fiúk? Nagyon elszomorít.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és mindig csúnyának hívnak a suliban. Iskolatársak, osztálytársak is. Meg körülbelül minden tizenéves fiú akivel összetalálkozok. Olyanokat mondanak teljesen idegenek is, hogy "olyan csúnya szegény", meg "leszel a csajom? El ne hidd, csúnya vagy". Minden áldott hétköznap sírva megyek haza az iskolából, nem tudom mi a baj velem. :( Kicsit ducibb arcom van, de ápolt vagyok és igényes, nem vagyok pattanásos, sminkelem magam (nem durván, csak a szemöldökömet emelem ki kicsit, mert szőke és olyan mintha nem lenne, meg a szempilláimat szoktam kifesteni és ennyi). Hosszú, derékig érő egyenes szőke hajam van, és kb. 165 centi lehetek. Öltözködni is rendesen öltözködök, a "divat" szerint, túlsúlyos sem vagyok, alkatra teljesen átlagos. Az idősebbek, huszonévesek, és az felettiek, már többször bepróbálkoztak nálam, és szokták mondani, hogy milyen szép vagyok, és hogy nincs még barátom.


Miért van az,hogy a korosztályomtól ezt kapom, folyton? Nagyon bánt, és nagyon nehéz szünetek után az órán ülve visszatartani a sírást. Nem akarok iskolába sem menni, már rohamosan gyűlnek a hiányzásaim.


2018. nov. 9. 11:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Mentek a zöld kezek. :):
2018. nov. 9. 20:44
 12/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Egymás előtt menőznek csak, kit mennyire tudnak oltani.
2018. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Őszintén bevallom tudom milyen érzés ami Veled történik az történt Velem is ötödik osztálytól kezdve amíg be nem fejeztem a középiskolát állandóan terror alatt tartottak az iskolában a tanulók senkit sem érdekelt hogy mit tesznek velem és mai napig szembesülök azzal hogy idegen lányok is csúnyának mondanak. Szóval teljesen meg értelek.

De nincs mit tenni ellene. Nem veszed figyelembe és tovább lépsz.

21 éves fiú vagyok. Ilyen az élet egy kegyetlen harc.

2018. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerencsés helyzetben vagy hogy lány vagy mert ha fiú lennél már lehet verekedés lett volna mert addig addig csesztetnek amíg ki nem hozzák belőled a vad állatot.
2018. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!