Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha te introvertált vagy,...

Ha te introvertált vagy, hogyan kezeled ezeket?

Figyelt kérdés

-akármit csinálnál,egyfolytában téged figyelnének meg pofáznának olyanokat,amik idegesítenek

-mindig mindenért kifaggatnának,mintha bármi közük lenne hozzá

-állandóan jönnek a hülye small talk-jukkal,de te válaszolsz,persze legbelül szétvet az ideg

-ha kaja közben kérdezgetnek és egy kurwa falatot nem tudsz lenyelni,anelkül,hogy kérdésekkel bombáznának



2018. nov. 9. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmondod, hogy nem akarsz beszélgetni és hagyjanak békén, vagy felteszel egy fejhallgatót. Ez a két ötletem van.
2018. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Úgy, hogy felismertem a gyengeségeimet és teszek ellenük.


"akármit csinálnál,egyfolytában téged figyelnének"

Ezért lettem tanár egyetemen


"mindig mindenért kifaggatnának,mintha bármi közük lenne hozzá"

Elmondom a választ a kérdésre. Idáig mindent sikerült feldolgoznom. Számomra vicces hogy mennyire megrökönyödnek az emberek ha megtudják, hogy megpróbáltam megölni magam gimiben. Nekem meg kb semmit nem jelent, egy emlék amitől erősebb lettem


"állandóan jönnek a hülye small talk-jukkal,de te válaszolsz,persze legbelül szétvet az ideg"

Ez nem introvertság, hanem szociális fóbia meg autizmus. Az introvertált azt jelenti, hogy nem szeretsz(de tudsz) beszélni magadról


"ha kaja közben kérdezgetnek és egy kurwa falatot nem tudsz lenyelni,anelkül,hogy kérdésekkel bombáznának"

Felszólítom, hogy teli szájjal ne beszéljen. Ha nem megy elmegyek onnan

2018. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy csinálom (valakitől lestem el, velem csinálta, és én is alkalmaztam)


Az egyik idegesítő, ha sosem hallasz meg elsőre semmit, és röviden visszakérdezel olyan low-tall pl. Hogy? Mi? (high-talk: kérem? tessék?)


Ez idegelő, ha kétszer kell valamit kérdezni.


A másik, hogy nem érted,і, amit kérdez, mindenre definiciót vársz. Pl. mit értesz leves alatt? Mit értesz barátnő alatt? Iszonyat lefárasztod, ha kérdésre kérdéssel válaszolsz. De végig se hallgassd, mindig legyen új kérdésed.


A harmadik, sose érts egyet, és ne rettenj vissza attól, ha nagyon nagy butaságot kell mondani "Csend legyen, a levesem mivel zacskós, nyugalomra van szüksége"

2018. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:

Én hiszek a szükséges bunkóságban. Ha más nem használ.

- Figyelmen kívül hagyom, megszoktam anno a buszmegállóban amikor naponta ott álltam fél órát gimiben. A cigányok próbáltak állandóan feltűnősködni, beszólogatni, mutogatni, reakciót kiváltani. Tökéletesen begyakoroltam a "dont give a fuck" arcot/testtartást. Plusz fejhallgató.

- Nem válaszolok, mindenre azt mondom hogy semmi közöd hozzá, ha akkor is csinálja, akkor random tudományos tényeket válaszolok amiknek semmi köze a kérdéshez.

- A small talk a halálom. Nem kérdezek vissza hogy "és te?", a válaszaim is rövidek, tömörek, vagy csak harmadszorra hallom meg.

- Tájékoztatom hogy épp eszek, vagy nem válaszolok.

+ Ha van rá lehetőség akkor a legtöbb tevékenységet nekik hátat fordítva végzem.

2018. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1, Ez számomra csak azt mutatná, hogy a, érdekes vagyok nekik;b, nem tudnak a maguk bajával foglalkozni, így a másikkal szórakoznak, ami csak őket minősíti;

2, Rákérdeznék, hogy "Miért érdekel, valóban kíváncsi vagy rá?". Ha érzem, hogy csak szívatni akar, akkor nem válaszolok;

3, Egy ideig hagynám, majd megmondanám, hogy ez totál fölösleges, és baromira idegesítő;

4, Ez a legegyszerűbb számomra: nem eszem munkahelyen, illetve nem eszem másokkal együtt.

2018. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"-állandóan jönnek a hülye small talk-jukkal,de te válaszolsz,persze legbelül szétvet az ideg


-ha kaja közben kérdezgetnek és egy kurwa falatot nem tudsz lenyelni,anelkül,hogy kérdésekkel bombáznának"


Az a baj,hogy válaszolsz nekik a hülyeségre.Én is inkább introvertált típus vagyok,de megtanultam bunkó is lenni,ha rákényszerítenek.Nem lesz könnyű,de ha megteszed jobban fogod magad érezni.

Azért egy dolgot gondolj át:Lehet,hogy nagyon zárkózott vagy,antiszociális,és alap szintű dolgokat nem osztasz meg velük? Lehet,hogy ezért nagyon furcsának tartanak,és nem tudnak veled mit kezdeni.De itt alap dolgokon tényleg csak arra gondolok,amihez lehet közük,pl.mesélsz kicsit magadról,mi a hobbid,diszkréten beszélhetsz a családodról,rokonaidról,ezekből nem lesz baj.

2018. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, kérdező, nagyon sürgősen kihagynám az étrendemből a glutént. Tudom, hogy sokkal jobban hangzik, hogy introvertált, de az emberek 95%-a gluténintoleranciában szenved, ami rengeteg mentális és szervi probléma forrása. Az egyik pontosan az introvertáltság, amit nem tudtak hova tenni, ezért találtak ki neki egy nevet.

Nem érdekes? A háziállatainknak 70 féle betegsége ismert, az embernek ezzel szemben kis híján hetvenezer!!! Pedig alapjában véve ugyanabból az anyagból vagyunk, mint ők.

2018. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tetszett a 13. válaszoló hozzászólása. Valószínű olvashatta a Verbális önvédelem (Barbara Berckhan 2011) című könyvet amit mindenkinek ajánlok aki le akarja rázni a nemkívánatos zaklatókat.
2018. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mit tettél végül?
2018. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!