Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A te életednek van értelme?

A te életednek van értelme?

Figyelt kérdés
S ha van,miért van?

2018. nov. 9. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van, de eléggé nyomaszt, hogy úgy érzem elérhetetlen dolog.
2018. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az életem értelme egy olyan cél, amit el akarok érni, egy boldog és elégedett állapot magammal és a környezetemmel együtt.
2018. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Nincs értelme az életemnek.

19 éve szenvedek és hiába teszek azért, hogy jobb legyen csak rosszabb lesz.

Én nem akarok élni, de meghalni se.

2018. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már van. Az a célom, hogy kiteljesedjek a hivatásomban, a családomon és a páromon kívül ez is boldoggá tegyen, ezáltal majd boldog és kiegyensúlyozott anya legyek. Szeretnék jó anya lenni, ez is cél.
2018. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert van. Mindenki életének van értelme de nem mindenki tudja.
2018. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta motorozok, elképzelni sem tudnám hogy mi lenne velem sebesség nélkül, 19 év után is úgy szállok le egy motorról amit más el sem tud képzelni, talán csak azok ismerhetik az érzést akik vezettek már Ferrarit.

Erre tettem fel az egész életemet, e köré építettem a jövőmet.


A másik dolog pedig az állatok önzetlen feltétel nélküli szeretete, számomra többet ér mint maga az emberi kapcsolatok.

26F

2018. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából semmi magasztos célja nincs az életemnek, egyszerűen csak boldogat, elégedetten és jólétben akarok élni, ennyi. Nem akarok maradandó dolgot alkotni vagy ilyesmi. Tisztában vagyok azzal hogy egy porszem vagyok a világban, de ha már a véletlen úgy hozta, hogy én voltam a leggyorsabb sperma, akkor élvezzük ki amíg lehet.
2018. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy van értelme azt nem tudom... De vannak céljaim :)


Azt is hozzá tenném, hogy nem kell mindennek értelmet tulajdonítani.

2018. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretnék saját lakást, szeretnék apa lenni. Szeretném ha a gyerekeim is megtalálnák a helyüket az életben. A sorrend időrendi, nem prioritás.
2018. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van, igen. Hogy miért van? Mert adtam neki/választottam a hozzáférhető értelmek közül. Ennyi. Nem kell ezt túlmisztifikálni.
2018. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!