Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki elhagyja a párját...

Ha valaki elhagyja a párját mert az mozgássérült lesz az bizonyíték arra hogy valójában nem szerette igazán?

Figyelt kérdés

Például motoros balesetben a férj lábai leszakadtak és a felesége elvált tőle: ilyenkor már nem tudja férfinek tekinteni csak egy roncsnak?


Feleség tolószékbe kényszerül, a férje elhagyja: mert már nem tud rá nőként tekinteni?


Ezek a tragédiák vajon az IGAZSÁG PILLANATAI? Tehát amikor mindenki önkéntelenül is ki fogja mutatni a valódi érzéseit, és többé nem lehet takargatni ha valaki csak érdekből volt a párjával?



2018. nov. 10. 07:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#30 Most nem azért, de direkt úgy írtam neked, hogy ne ba.szd fel magad!

Ha már hosszú ideje vagytok házasok és fiatalok se vagytok, q.rva biztos, hogy nem hánynád le egy égési sérülés miatt.

Na jó, SZINTE biztos.

Mert megszoknád, és ő égési heggel is Ő!

Csak van rajta egy sérülés.

2018. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam már, utolsó, nem szokás kérdése, 6 éves korom óta így vagyok. Azt is írtam már korábban, hogy az embernek addig, amíg nem kerül adott helyzetbe, csak elképzelése lehet róla, hogy hogyan fog reagálni.
2018. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Jó!

Azért mondom, hogy elbeszélünk egymás mellett, és hagyjuk!

2018. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
67%-os, értelek, de akkor nincs értelme a további vitának, mert homlokegyenest más értékrendet vallunk. Most csak még hálásabb vagyok a páromért és a szüleimért is. :)
2018. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Inkább maradjunk annyiban szerintem, hogy reméljük, senki nem kerül olyan helyzetbe, hogy kiderüljön, melyikünknek van igaza ;)
2018. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!