Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ma mennyi pénz...

Szerintetek ma mennyi pénz kell ahhoz, hogy valaki egyedül megéljen?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,ha valakit nem érdekel a párkapcsolat,tudatosan szingli,és egyedül szeretné leélni az életét.


Szerintetek milyen jövedelem szükséges ehhez?

Tegyük fel saját ingatlanban élve,ami nem nagy,may egy 1,5 szobás panel.


2018. nov. 11. 00:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

Na mesélek valamit. Intézetben nőttem fel, most vettem saját lakást. Lényegtelen mennyiért. Örököltem a pénzt a nagymamámtól. Most fel kell vennem 1,5 millió Ft hitelt, hogy a lakást felújítsam. Tudatosan vagyok szingli, a gyerek téma meg felcsesz agyilag, mert gyerekellenes vagyok. Nekem nem kell gyerek soha. Szeretem az egyedüllétet és a magányt. Még tanulok, mellette dolgozom. Hogy Én mennyiből élek az no comment. De mondjuk ha fizetem a havi 25E Ft törlesztőt a hitelre. Kifizetem a 40m2-es lakásom rezsijét 30E Ft. Eszem, havi 30E. Szóval nettó 100E Ft-ból vígan meg lehet lenni. Ha van kérdésed nyugodtan írhatsz, mert válaszolok.


18/fiú

2018. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Negyvenhétezer forint. Se több, se kevesebb.
2018. nov. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Huuuu, de kemeny vagy, 1.! 🙄

100,000 ftbol tuti h nem el meg siman, sot, meg nem siman sem.

Ha lakast berel, eszik, szorakozik/ruhazkodik, akkor nagyjabol a 200.000 a minimum.

2018. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

1-es,te bolond vagy!

Napi ezresből komoly kajákat ehetsz...és hát gondolom még egy biciklid sincs,igényes ember lehetsz.

2018. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
180-200. ezer. De nagyon függ, hogy hol: pl.: Budakeszin vagy Csenyétén?
2018. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Budapesten netto 180 ezer
2018. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Saját ingatlannál nem mindegy,hogy főváros vagy vidék?


A rezsi és az élelmiszerárak ugyanazok.

Pesten autót is felesleges fenntartani,mert rengeteg tömegközlekedési lehetőség van,és a dugók miatt még gyorsabb.


A luxusszolgáltatások gyanítom drágábbak,vendéglátás,wellness.De ha ritkán megy az ember kikapcsolódni,akkor vidékre is leutazhat,ha ott olcsóbb.

2018. nov. 11. 10:29
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább annyi amiből te magad jól érzed magad és mindig tenni kell azért, hogy több legyen, törekedni kell az előre lépésre. Mindenkinek más igényes vannak, más hobbija. Mást jelent a megélés.


Valakinek az is élet, ha egész nap ölhet otthon a TV mellett, más meg szeret eljárni. Vagy panel és panel között is hatalmas a különbség, az is lehet olyan mint ahogy 50 éve megépítették, meg bele lehet ölni sok pénzt, ahhoz hogy jól nézzen ki.


Összességében 180-200 az alja.

2018. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%

Saját lakásról beszéltem. Tudjátok valakinek az is van! Nem mindenki élettelen kaka!


Első voltam

2018. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem miért lettem lepontozva. Én leírtam, ha valaki a saját lakását fizeti, akkor hogy jönne ki anyagilag. Albérletről röviden annyi a véleményem, hogy hatalmas pénzkidobás, de nem az Én gondom. Nekem van sajátom, amit fizetek.

Napi ezer Forint egy főnek ételre bőven elegendő. Legalább is az Én életmódomhoz igen. Ugyanis délben kelek, este megyek dolgozni (vendéglátó). Veszek 3-4 szelet pizzát és meg van a napi koszt. A hűtőm kb. üres mert csak aludni járok haza.

A rezsi az Én 40 m2-es lakásomra sose volt több havi 30 ezernél. Hitel törlesztője kb 23-30E lesz. Pedig nem keresek fél milliót, mégis jól élek. Ha lenne családom (Isten mentsen tőle, főleg a gyerektől), akkor biztosan kevés lenne fél millió is. Szóval mivel jól élek, a többi ember meg pont nem érdekel, ezért is Hajrá Fidesz!

2018. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!