Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Max Verstappennek tényleg...

Max Verstappennek tényleg vannak problémái az idegeivel?

Figyelt kérdés

Ezek alapján, amit tegnap is művelt, valamint az incidensre a mexikói időmérő után sokan azt mondják, hogy elég ideggyenge, indulatos.

Ebben valóban van valami, vagy ez teljesen természetes?



2018. nov. 12. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Írhatnék 10000 sort, de ha nem tudod milyen professzionális sportolónak lenni, akkor hiába. Életét tette fel a Forma1-re, hogy majd ilyen balfszok kiüssék a versenyből. Én megtudom érteni indulatosságát. Lekörözött miért akarja visszaelőzni???? Nem értem.
2018. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen profi sportolónak lenni, mivel nem vagyok az. Nem támadtam őt le, sőt igazat adtam neki, viszont velem (velünk) nem ért egyet az emberek nagy többsége, ahogy olvastam.

Mindenki szerint csak egy beképzelt idegbeteg.

Leclerc-ről persze senki nem mondja ezt, és igaz is, hogy ő egyáltalán nem ilyen természet.

2018. nov. 12. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ocon sokkal többet áldozott, mint Verstappen. Minden versenyzőnek a saját futama a legfontosabb. Ő ugyan úgy megy a pontszerző helyekért. Ez az eset elkerülhető lett volna, ha Verstappennek is van annyi esze, h nem megy bele a versenybe. Mindig Verstappen szokta mondani, neki nincs veszteni valója, ezért agresszív, most fordult a kocka. Ocon volt a hibás, de Verstappen is lehetett volna okosabb...
2018. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Versteppent azért utálják sokan, mert már 20 évesen jobb volt mint a "sztárok" az F1-ben. Ő egy igazi vérbeli versenyző, Senna-alkat, és a tehetsége is megvan hozzá, és ezt nehéz benyelni a Raikkönen, Vettel meg Hamilton fanoknak, akik kedvenceinek annyiból áll világbajnoknak lenni, hogy a mezőny legjobb autójával rajt-cél győzelmet aratnak, ha meg véletlenül küzdeni is kell akkor már izzadnak (vagy Raikkönen aki konkrétan csak a pénzt markolja fel évek óta). Na nekik bosszantó hogy van olyan pilóta akinek az autóverseny tényleg azt jelenti amit mindenkinek jelentenie kellene, aki nem fél belemenni a csatákba, nem fél becsukni az ajtót, nem rest a mezőny végéről is felküzdeni magát, és nem fog lehúzódni ha egy vörös vagy ezüst autó jön mögötte, csak mert "tisztelet"...


Na ez böki a csőrüket. Ha 20 olyan pilóta lenne a mezőnyben mint Verstappen, minden futam orgazmus lenne, nem vasárnap délutáni alvás.

2018. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4


Verstappen konkrétan nem tud versenyezni, ha 20 Max lenne a pályán, az összes futam rajtja tömegkarambollal végződne.

2018. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy orgazmus pont ilyen: intenzív, de rövid ideig tart. :D


Szóval igazad van. :)

2018. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!