Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért a bmw merci meg...

A nők miért a bmw merci meg audi autós srácokkal vannak? Például a suzuki vagy a b corsa miért nem jó?

Figyelt kérdés

A gyerek az apjára fog hasonlítani, nem az autójára.

Miért diszkriminálnak ilyen felszines dolgok alapján? Én már nem hiszem el. De ők maguk meg busszal járnak.


2018. nov. 12. 21:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért ezek a túlárazott, fantáziátlan német fostalicskák a menők, amikor a Toyota messze innovatívabb sokkal jobb ár érték aránnyal, rendelkező megbízhatóbb autókat gyárt.
2018. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Igen jól tudod, csak az új BMW és Mercedes tulajoknak van barátnőjük, élettarsuk, feleségül stb... a maradék kb 98% soha sem volt együtt nővel.


Azaz csak a BMWsek és Merciseknek van szaporodó joguk ...

2018. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jaj most be okoskodtok de csak magatokat igazoljátok meg vigasztaljátok. Tudjátok hogy egy csaj kihez fog igazából menni ha választhat. Mind tudjuk hogy mi a lényeg. Az hogy magatoknak hazudtok engem nem ver át.
2018. nov. 13. 00:07
 14/32 anonim ***** válasza:
Olyan szar hogy manapság már a trollok sem viccesek, vagy kreatívak, hanem ilyen unalmas gyökerek. Találj ki valami jobbat.
2018. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Olyan sokat jártam már erre a fórumra, hogy ezen a ponton már csak bmw-s pasival akarnék összejönni, mert az alapján, amit látok csak azok nem p i csognak vég nélkül a nőkről.


Bár lehet hogy azok meg amiatt hisztiznek, mint egy 5 éves, mert "a hülye nők csak az izmos pasikkal jönnek össze :(((((((((((((((", csak nem írják a kérdésbe, hogy *ja és nekem bmw-m van.


Ha már így összejöttünk ez alatt a kérdés alatt, le tudná valaki írni, hogy a férfiak melyik csoportja nem hisztizik vég nélkül a nők képzelt igazságtalansága miatt?

2018. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"le tudná valaki írni, hogy a férfiak melyik csoportja nem hisztizik vég nélkül a nők képzelt igazságtalansága miatt?"


Persze, a férfiak normális része, azaz legalább 70-80%-a. Ők ismerkednek inkább. :)

2018. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy "a felszínes jónők, akik neked tetszenek, csak bmw-sekkel vannak". Mert rengeteg nőismerősöm van, akik nemcsak luxusautós fazonokkal vannak, csak ők nem ezek az instap...a típusok.
2018. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Hallod? Ennyi tellik csak? Regen legalább valamit lehetett elvezni a nyomoruságodon, de már qrva unalmas vagy.

Kicsit csavarjál már a sztorin...

2018. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

15 éves G astrám van, mellé egy gyönyörű barátnőm.

Tudom, tudom, hazudok, mert ez így nem fér bene a te kis képzelt világodba.

Na mindegy további jó kesergést és hosszú, magányos életet :)

2018. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

Amikor nem volt autóm, akkor is volt csajom. Most egy vállalható árú, ritka, "sport" autóm van, most is van barátnőm.

Ez az autóra bukás egy alja szint, aki ehhez méri magát, az inkább őt minősíti. Én nem vagyok hajlandó lealacsonyodni ide. Ha valakinek ez kell, akkor meg ne sírjon, ő akarja ezt az értékrendet

2018. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!