Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nagyon rossz...

Mit csináljak ha nagyon rossz korszakban voltam fiatal?

Figyelt kérdés
2010-2018 közötti időre gondolok. Mindenhol mindenki csak a facebookon lógott, minden a selfieről szólt. Bulizni sem tudott az ember mert mindenhol a minimal szólt és erre a szar zenére senki nem táncolt, mindenki itta a vizezett viszkikólát vagy mobilját nyomkodta.
2018. nov. 17. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint úgy élni, ahogy neked tetszik. Nem kell a trendekkel foglalkozni, legyél önmagad.
2018. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Mégis mi a Jóistent csinálhatnál azzal, ami VOLT? A te sarad, hogy nem csináltál semmi értelmeset, ne fogd a korszakra!
2018. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy generáció lehetünk, én pár évvel talán idősebb vagyok. Én úgy emlékszem a fiatal koromra hogy általános iskolás koromban volt a myvipes, msn-es, emos, "rajos", vga-kamerás korszak ami szerintem mindennek a legalja.

Utána jött az ecsethajú páwáknak, "All the crazy things I did tonight"-nak, SP-nek, rácsos partyszemüvegnek, rózsaszín / mélyen dekoltált férfi pólóknak a korszaka. Nem annyira vállalhatatlan mint az előző korszak, de azért na...

Ez a páwa cucc nem tartott sokáig, megjelentek a fullcapes / sportszerkós / budafcknpestes emberek, akik a mai napig vannak. Meg hipsterek is megjelentek akik szintén vannak még mindig, bár már ez sem divat. Gőzöm sincs hogy most mi az új hóbort amúgy.


Arra vagyok kíváncsi milyen lehetett a '90-es években, és a 2000-es évek legelején fiatalnak lenni (a szocializmusba azért nem akarnék visszamenni). Valaki meséljen már légyszi! Én gyerekkoromból arra emlékszem hogy a fiúknál divat volt az ékszer és a hosszú haj (de nem az emos féle persze), sok volt a szipus, sok volt a graffitis, divat volt az övön lévő mobiltartó, meg a nők jobban szerettek monokinizni a strandon.

2018. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 User-Agent ***** válasza:
52%
Te a jövőből írsz? Hol tart most a robotika vagy a génmanipuláció? :D
2018. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 User-Agent ***** válasza:
Te most gyakorlatilag "a 90-es években mindenki táncolt" dalt akarod majmolni? :DD
2018. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"User-Agent"


Neked most mi bajod van, muszáj szombat este feleslegesen kötekedni?

2018. nov. 17. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi csinálj? Éld az életed. Mit lehet erre mondani? :D

Én '97-es vagyok, de nem értem mi a gondod.

2018. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mostani korszak a snapchates,instagramos,baseball sapkás, füvező,air maxes, melegitőgatyás korszak,
2018. nov. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 92-ben születtem, sokszor visszasírom a 90-es éveket. Remek évtized volt, az állkapocstörést okozó Turbo rágótól a bolyhos mackógatyán át, egészen a holdjáró bakancsig és a rityroty fiúbandákig. Sajnálom azt, akinek ez kimaradt.

Lakótelepen laktam (ámbár most is), akkoriban minden gyerek egy központi játszótéren gyülekezett. Aki nem jött időben, azért felcsengettünk és kikönyörögtük a szüleitől, hogy "Csókolom, XY lejöhet játszani?". Brutál társasági élet volt, mindenki ismert mindenkit, senki sem nyomkodta a Facebookot, mivel csak pár, gazdagabb gyereknek volt (nyomógombos) téglafonja, amivel ha kellet, felhívtuk az otthoni vezetékes telefont.

2018. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!