Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok bízni senkiben...

Miért nem tudok bízni senkiben (család, baratok, szerelem) ha miattam nincs bizalom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parom például én csaltam meg, szakitottunk újra osszejottunk és megis én vagyok az aki Nemtud bízni . Ez ey példa colt csak . Talan magamba nem tudok bízni ?

2018. nov. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A kétszínű, megbízhatatlan emberek azok akik senkiben se tudnak bízni és mindenkiben a rosszat látják. Elsősorban nem is másokkal van bajuk, hanem önmagukkal. Te ezek szerint ékes példája vagy ennek az embertípusnak.

Van alapja, hisz a tisztességes, egyenes embereket az élet és a sors mindig összehozza olyan emberekkel akikre szintén lehet számítani jóban-rosszban, így szövődnek az igaz barátságok, elsősorban ezért éri meg jónak lenni. A sunyi, megbízhatatlan emberek csak magukfajtákhoz csapódnak, és te milyen barátokat választanál szívesebben?

2018. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, nem tagadom hogy utálom magam és sz.r embernek tartom magam. A kerdes az hogy mit tegyek? Nemtudok csak így hirtelen megváltozni . Én kiba....ul utálom magam, a pszichológusaim se tudtak segíteni . Hozzáteszem nem vagyok túl idős se Nemtudom mit hogy csiabljak .
2018. nov. 19. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert magadból indulsz ki mindig. A saját mocskos, önző dolgaidat vetíted ki másokra.
2018. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges a korai kötődési probléma, tehát hogy nem volt minta, így nem tudsz megfelelően kötődni az emberekhez. Próbálj meg érezni.
2018. nov. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!