Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfit miért nem érdekel...

Sok férfit miért nem érdekel a családalapítás, hogy tudnak csak a kedvteléseiknek, hobbijaiknak élni?

Figyelt kérdés
Nem félnek attól, hogy esetleg később megbánják hogy nem lett családjuk és gyerekeik?

2018. nov. 19. 16:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Mindenkinek szíve joga eldöntenie, hogy szeretne-e gyereket, vagy sem.

Én személy szerint szeretem a gyerekeket, a jól nevelteket, akik nem hisztiznek, visítoznak állandó jelleggel, de nem tudom, hogy akarnék-e majd sajátot. Bár még nagyon fiatal vagyok, majd kiderül.

16/F

2018. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert család nélkül is lehet boldog életet építeni. Nem a középkorban élük, amikor munka után csak annyi lehetősége volt az istenbarmának, hogy a kocsmában hülyére issza magát vagy otthon csinál n+1 gyereket.
2018. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 User-Agent ***** válasza:
18%
#14 Egyrészt igazad van, de ez később úgyis kiderül. Másrészt biztos vagyok benne, hogy meg fogod bánni, mert rosszul gondolkodsz. Egy emberi életet tárgyiasítasz, állatiasítasz. Amikor felelősséget vállalsz egy életért nem hiszem, hogy olyasmi, mint egy macskát nevelni. 😩
2018. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Én nem fogom megbánni, hogy nem lesz kölyköm, se családom, viszonta zt igen, hogy legalább barátnőm sem lesz. Én nem élek a kedvteléemnek. Úgy veszem észre, hogy a hapsik nagy része jogosan nem akar kapcsolatot (lásd: rossz minta, a nők is ma már furák). Azonban megjegyezném, hogy a férfiak sem az a régi beállítottságú t×s csávók már.
2018. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!