Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ”nőies 11-12 éves”?

Figyelt kérdés

Ez most egy régebbi kérdésről jutott az eszembe.


A lényeg, hogy sokan írták abban a kérdésben, hogy 11-12 éves lányok is lehetnek nőiesek. De szerintem ez hülyeség. Attól még, hogy vannak lányok, akiknek ebben a korban már vannak mellei, nem lesznek nőiesek. Mármint, nem is tudom, hogy hogy magyarázzam... Én láttam már fejlett 12 évest a strandon, de elég egyértelmű volt, hogy mégcsak egy kislány volt.



2018. nov. 20. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 14 évesek sem nőiesek. Vannak igen, akik egészen fejlettek már ebben a korban és igen, lehetnek nőiesek, vonzóak, sok olyan van, akik tényleg 18-20-nak néznek ki és nem csak a smink, öltözködés miatt, viszont a legtöbbjük, ahogy te is írtad, csak probál érettnek tűnni, de valójában rajtuk is lehet látni, hogy mégcsak gyerekek akármekkora mellük meg fenekük van és akik rájuk izgulnak, azok ássák el magukat.

Egy 12 éves is lehet testileg érettebb, fejlettebb a koránál, de 14 évesnél nem nagyon fog idősebbnek kinézni. És ahogy egy 14 évesnek kinéző 14 éves sem vonzó, úgy egy 14 évesnek kinéző 12 éves sem lesz vonzó.

Csak ugye a sok sminktől meg a kh@rv@s ruházattól még a 14 évesnek kinéző 12-14 évesek is idősebbnek tűnnek sokszor, de igazából még gyerekek testileg, nem vonzóak.

20/F

2018. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
40%

Inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy el vannak ezek kurvulva 12 évesen. Festik magukat, köröm, valamint már 12 évesen vérzik a punczijuk. Túl fejlettek. Egy 12 éves fiú gyereknek néz ki, míg ez lányban egy igazi luvnya. 12 évesen mi mèg javában fociztunk meg ilyenek, nem pedig diszkóba jártunk. Az meg elég baj, hogy 12 évesen kinéznek 20-nak. Majd ha idősebbek lesznek, akkor meg fiatalodni akarnak.

Egy nő nem csak attól nő ahogy kinéz, hanem attól is ahogy viselkedik.

A lányok tistileg fejlettebbek, mint a fiúk 20 éves korig.

2018. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az hogy nőies egy 11 vagy 12 éves kislány szerintem nem kérdés hogy 11 vagy 12 éves korban ők még csak kislányok, de az dúrva hogy bemész egy boltba, teljesen mindegy melyikbe, a lényeg hogy áruljanak fehérneműket is, és lehet látni olyan szexszi tangákat vagy fél tangákat ami méretben 11 és 12 éves kislányokra valók, vagy miniszoknyákat, toppokat. És az a szülő aki megengedi azt hogy a 11-12 éves kislánya sminkelje magát úgy ahogyan az akarja, és úgy öltözködjön és olyan fehérneműket hordjon amilyeneket akar, és emiatt egy fiatalabb srác idősebbnek nézi a kislányt és mondjuk azt mondja hogy szexszi, mert van láthatóan cicije és popsija amit nem kellene mutogatnia, nos nem csoda hogy a fiatalabb srácok érdeklődését felkeltik, mivel sokszor nem tudjuk azt hogy hány évesek, mert nem lehet látni rajtuk a smink miatt. Az én érdeklődésemet is felkeltették már ilyen kiscsajok, mert azt gondoltam hogy 18-20 évesek.
2019. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én 12 évesen már nem voltam kislány. Nem, nem hordtam miniszoknyát és haspólót, de volt már mellem is. Rendes pólóban is látszott, hogy van és nem bírtam hasalni, mert nyomott. Mielőtt jönne a szörnyülködő kórus, nem vagyok szellemileg nulla, 12 évesen már gimnáziumba jártam. Tisztában voltam szexuális téren is mindennel.

A sminkkel úgy vagyok, hogy mi családilag rettenetesen karikásak vagyunk szem alatt, és ez akkor is nagyon zavart, még alsóban tűnt fel valamelyik osztálytársamnak, majd, 3 év múlva, 6.-ban jutottam el odáig, hogy alapozót használjak. Semmi mást nem használok most sem, az alapozón kívül ( csak spirált ), de nincs is rá szükségem. ( Nem vagyok bányarém :). )


12 éves koromban én már nem "játszottam a barátnőimmel". Délután 4-ig van oktatás a sulinkban, utáni pedig még várt a lecke, nem volt időm "pasizni", de előfordulhatott volna különben. Így visszatekintve a "kamaszkorom" is akkor kezdődött el, már nem arról szólt az életem, hogy "játszom". És nem csak az idő hiánya miatt, nem volt rá igényem.( Ez mellékes -de emiatt is le fognak pontozni- soha nem a velem egyidős fiúk tetszettek, a 15-16 éves korosztályban volt az a srác is, akibe szerelmes voltam.)

Persze, én ezt csak belülről mondom, a fiúk kívülről biztos máshogy látják.


16/l

2020. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!