Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4 éves gyerek csak a képes...

4 éves gyerek csak a képes mesekönyveket szereti?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam karácsonyra saját meséket írok az unokaöcsémnek, és beköttetem, de valaki szerint a 4 évesek csak annak örülnek, ha tudják nézni a képet, amíg felolvasnak nekik. Rajzolni nem tudok, meg úgy drágább is lenne.
2018. nov. 22. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem egyszerűbb venni neki egy szép mesekönyvet?
2018. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg most, venni lehet bármikor.
2018. nov. 22. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz aki felolvassa érzekletesen, akkor okés. De a legtöbb gyereket valoban a képek kötik le, de kérdés milyen nevelést kapott eddig. Nekem olvasott nagymamám mesét, amihez nem tartozott kép, de öcsémnek már senki nem, nem szokta meg, és ennélfogva csak a képeskönyvek kötik le.
2018. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem igaz! Nem is hallottam még ilyet. Nekem egyébként mindig fejből mondtak meséket a szüleim, a fejemben jelentek meg a képek. Szerintem kifejezetten még jobb is, ha nincs hozzá kép, a gyerekek fantáziája korlátlan, fölösleges lerajzolt képekkel behatárolni :)
2018. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, nem fogja értékelni, 4 éves. És igen, a képeset jobban szeretik ebben a korban.
2018. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktak neki olvasni, de aki mondta, aszerint a családtagom szerint azok is jobbam szeretik ebben a korban a képes mesekönyveket, akik később kép nélkülieket is szeretnek. Mert állítólag szereti nézni, amíg olvasnak neki. Egyébként szoktak neki mesélni, de a legtöbb mesekönyve illusztrált.
2018. nov. 22. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez iszonyat aranyos ötlet😊 mi lett végül?
2019. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem lett meg az ajándék, mert akiknél köttettem volna, nem vállalták volna karácsonyig. de nem baj, les még születésnapja. :D
2019. ápr. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!