Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban a mai huszonpár...

Valóban a mai huszonpár évesek az új "tinik"? Miért alakult ki ennyire negatív vélemény manapság a húszasokról?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 17:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A különköltözés pedig valóban nem vonja automatikusan maga után azt, hogy valaki ténylegesen is felelősségteljes felnőtt lesz. Én 18 évesen éltem először egyedül. Gondolhatjatok, ettől függetlenül mennyire váltam együk napról a másikra felnőtté...
2018. nov. 25. 22:34
 12/12 anonim ***** válasza:
ezt csak a nővéremtől hallottam,senki mástól...de rám jogosan lehet mondani,mert a szociális fóbiám és egyéb dolgaim miatt mintha kihagytam volna a tinikoromat,és inkább csak gyerek lennék,max 15 éves....(csak a tanulással foglalkoztam,de a szociális fóbia miatt továbbtanulni középiskolából már nem mentem,és úgy dologozm munkahelyeken,hogy közben tök gyereknek érzem magam,még tininek sem sokszor....főleg érzelmileg,nem az észre gondolok...na mindegy xD )
2018. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!