Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csodálkoznak ilyen...

Miért csodálkoznak ilyen "anyák" senki nem kiváncsi rájuk?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan "anyák", olyan elviselhetetlen hisztis hárpia lusta anyuka. Isteni csoda volt egy!!! férfi aki elviselte őt. De sajnos anyuka kibirhatatlan stílusa miatt, férje elvált tőle. Később gyerekei elköltöztek tőle és végleg megszakította kapcsolatot anyjával. Rokonság nem áll szóba vele. Anyuka szerint ő "remek" "jó" anyuka, és férje a hibás hogy gyerekei nem kiváncsi rá. Mindenkinek panaszkodik hogy senki nem szereti, nem foglalkoznak vele(PL: gyerekei), pedig ő "remek" anyuka. Ilyen anyák nem veszik észre, maguknak köszönhetik hogy senki nem kiváncsi rájuk?

Sajnos én "anyám" meg szomszéd férfi "anyja" is ilyen.



2016. dec. 14. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Beszél pici magyar?
2016. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Te most ittál?
2016. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor mesélek neked. 8 éve volt a szomszédom Éva néni. Nyugdíjas, kedves, imádni való. Nagyon segítőkész, az óvodás lányom imádta. A lakása mindig tiszta volt, mindig volt friss süti az asztalon (cukrász volt) Voltaképpen az összes szomszéd imádta. Nagyon sokszor vigyázott a kislányomra, és én mindig nyugodt voltam, mert tudtam, jó kezekben van. 8 év alatt nem sokat mesélt magáról, jobban mondva rengeteg emléke volt amit elmesélt, de sokat megtartott magának ami utólag derült ki. Azt tudtam, hogy több testvére volt, de mind messze lakott, azt is tudtam, hogy egyszer férjnél volt de elvált. 2 évvel ezelőtt egy vasárnapi napon meghalt. Férjemmel épp azon voltunk, hogy a házban gyűjtünk pénzt, mi a többit kipótoljuk és szép temetést kap. De a kiérkező ügyvéd és közjegyző közölte, hogy a temetést már rendezték X napon lesz. Közölték, hogy ne lepődjünk meg ha nemsokára a lakásban mozgás lesz. Gondoltuk távoli rokon vagy Éva néni valamelyik élő testvére lesz. De nem. 3 felnőtt nő jelent meg. Átmentem, bemutatkoztam. Kedvesek voltak, de én teljesen ledöbbentem amikor kiderült, hogy Éva néni 3 lánya akiket soha nem láttam, és senki nem tudott róluk. Meséltem az anyjukról, hogy milyen kedves volt, egy tündér. Meséltem, hogy a lányom nagyinak hívta. Nehezen akarták elhinni, hogy az anyjukról beszélek. Pár látogatás után kicsit meséltek ők is anyjukról. Kiderült, hogy a középső lány azért beszél furcsán, mert a hallása 80%-ban rossz. Az egyik fülére semmit nem hall. Az ok: Éva néni az akkor 12 éves lányát totál részegek úgy megverte fakanállal, majd vasalóval, hogy mindkét dobhártyája beszakadt, és koponyatörése lett. Tartós sérülés miatt akkor 2 év felfüggesztett büntetést kapott. Meséltek még sok olyan dolgot amitől én szó szerint hátast dobtam. Nem hazudtak, mert pakolás közben előkerültek a sok-sok rendőrségi adatok amiket Éva néni is megtartott. A legidősebb lány mesélte, hogy az apjuktól nem elvált, hanem öngyilkosságba kergette, mert már nem bírta idegekkel. Akkor töltötte be a 18 évét, és ott hagyta az iskolát, dolgozni ment, hogy a két húgát ő tudja majd gondozni. Elmenekültek az anyjuktól aki semmit nem tett, sőt örült is, hogy megszabadult a lányaitól. A másik két lány csak 15 és 12 éves volt akkor. Én így megértem, hogy a lányai sosem keresték. Pedig én tényleg egy csodás nyugdíjas nénit ismertem meg. Csak megjegyzem: Semmit nem tartottak meg ami az anyjuk lakásában volt. Bárki elvihetett bármit ingyen. A lakás nem volt az örökség része, hiszen önkormányzati lakás volt.
2016. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes én értem amit írt.

Nem az ilyen anyák nem fogják soha észre venni azt hogy ök esetleg hibáztak. Vagy nem ismerik be. Én sem lennék kíváncsi ilyen anyára. Ráér panaszkodni engem nem érdekelne.

2016. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért pontozták le a hármast. Szerintem érdekes és tanulságos történetet írt le.
2016. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!