Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire emlékeztek vissza...

Ti mennyire emlékeztek vissza arra amit mondanak?

Figyelt kérdés
Én nekem csak egy kis töredéke marád meg, így nem is igazán tudom felidézni. Csak nekem van ez így?
2018. nov. 27. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ miről van szó. Érdektelen, üres információkat semennyire nem jegyzek meg.
2018. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
Nem csak neked, hanem az emberek bizonyos hányadának. Az egy képesség, hogy ki-mire-mennyire részletesen tud emlékezetében raktározni különféle kilvilágból származó információkat. Arra ügyelj, hogy ne legyél "nagyon rossz" belőle, mert kihatással lehet az életedre, munkádra/munkaképességedre. Fejleszthető, illetve lehetnek egészségügyi gátjai, amit nyilván le kéne dönteni mielőbb (persze csak ha van)
2018. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit is kérdeztél?
2018. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem alapból nem nagyon érdekel az, hogy mit mond a másik, így kevésbé figyelek rá, ami tudom, gáz. Ha meg valamit a saját szavaimmal fogalmazok meg vissza, akkor az már nem az, amit eredetileg mondott (volna), és így alakul ki a keverés.
2018. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!