Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért minősítenek az emberek...

Miért minősítenek az emberek mindent ilyennek vagy olyannak?

Figyelt kérdés

Boldogok ettől, vagy csak beidegződés teszi?

Szerintem sokkal jobb lenne ha ezt az emberek el tudnák hagyni amikor nincs rá szükség.


2018. nov. 28. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztonságot ad bedugni valakit egy fiókba és elkönyvelni valamilyennek, mint megismerni.
2018. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a világban való tájékozódásukat jobbá teszi, ha mindent csak feketén, vagy fehéren látnak, így dönteni is könnyebb...

Ez azzal jár, hogy csomó előítélet kialakul bennük és adott dologgal kapcsolatban nem kérdeznek, hanem előítéleteik mentén cselekszenek.

2018. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal jobb lenne" - ezzel már te is minősítesz!

.

Tetszik, ahogy a másik tette/csinálta? Jónak minősítem.

Nem tetszik? - akkor rossznak.

Nekem jó az, amit a másik csinált? - jónak minősítem, esetleg annak ellenére, hogy sokaknak az rossz.

.

"Miért minősítenek az emberek mindent ilyennek vagy olyannak?"

Nem csupán "ilyennek vagy olyannak", hanem sokszor "emilyennek vagy amolyannak".

2018. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te mindenbe bele tudsz kötni, Dubitus.😏

Nem nekem lenne jobb, hanem a világnak.Érthető így?

2018. nov. 28. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan megelégeszenek az előképzeteik elfogadásával: akár helyes, akár nem a dolog.
2018. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!