Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van a folytonos lelki...

Miert van a folytonos lelki hullamvasut nalam? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az elmult egy evben lelkileg elegge megviselt vagyok. Uj tarsasag amivel semmi gond nem lenne, miota kozepsuliban vagyok valahogy tokre zarkozott lettem a tobbiekkel szemben, de aztan megnyilok egy ido utan. Ez ugy annyira nem is gond.

Viszont ami problema, hogy az elmult par honapban mar elmult, viszont elotte voltak eleg eros erzelmi hullamvasutaim. Sajnos eddig aki tetszett vagy szerelmes voltam mind megunt egy ido utan, tok boldogan kezdtem bele az ismerkedesbe, aztan gorcsoltem a migrentol es a csalodastol a vegen. Ez ugy megtortent 3x, legutobb nyaron, amikor nagyon csunyan atvert az, aki elhitetett velem minden tokjo dolgot. Azota fiukent sajnos nagyon durvan erzekeny vettem, mindent magamra veszek folyton, es ha akar nagyon jo kedvem van, akkor is kepes vagyok magamat elsirni egy meghato filmreszleten, vagy egyszer csak ramjon a sirhatnek.

Nem vagyok egy rosszkedvu tipus, vannak barataim es mindig jo kedvem van veluk , viszont van hogy ramjon ez a sirhatnekom van csak ugy, semmi elojel nelkul.

Mindenki mondja hogy egy szivvel teli ember vagyok, tenyleg mindenkit mindig meghallgatok, mert masok problemai fontosabbak nekem, mint a sajatjaim. Viszont ezt nem tudom konnyen megoldani, eddig minden sikerult, de ez nem.

17/f


2018. nov. 29. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is átéltem hasonlót.

Ráadásul nekem a te korodban halt meg a dédnagyapám is aki elég sokat jelentett nekem.

Barátkozz, amennyire csak lehet, keress célokat amikért küzdhetsz és elérheted őket, beszèlj esetleg családtagokkal is, keress minél több dolgot amikre figyelhetsz akkor is ha rosszul éreznéd magad.

Engem a rajzolás, barátok, célok segítettek ki főképp, meg részben a család is.

19/F


Remélem tudtam segíteni. :)

2018. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy, és változol. Kb. 21-25 évesen lesz az hogy stabilizálódik a gondolkodásmódod picit, az önképed, és akkor már tisztábban tudsz gondolkodni.

Én 14-18 éves korig megbolondultam az érzelmeimtől, 19. év volt az amikor úgy már kezdett stabilizálódni, meg sokkal jobb lett.


De ha még lány is van a képben, nem csoda hogy érzelmi hullámvasutad van. És szerintem eddig is ilyen érzékeny voltál, csak most a fájdalmakra, negatívokra jobban kapós vagy, ami nagyon szokatlan.

Ne az érzékenységed akard megváltoztatni, hanem a negatívokat, ez nagyon fontos.


Beszéld meg valakivel a dolgaid, add ki magadból a fájdalmaid, egy kicsit ittas állapotban amikor előjönnek az érzelmek tedd túl magad rajtuk.

2018. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, lehet majd szilveszterkor az “ittas allapot” segiteni fog :D
2018. nov. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!