Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ellenzik...

Az emberek miért ellenzik ennyire azt, hogy kimenjek külföldre?

Figyelt kérdés

Mielőtt kimentem hollandiába már akkor ezt kaptam mindig, hogy ne menjek, mert veszélyes, nem fog bejönni, semmi értelme stb.


Felmondtam a munkahelyemen, mert találtam egy másik munkát, de a munkásszálló borzasztó volt így hirtelen összepakoltam és hazajöttem, de ha tudom milyen nehéz lesz ezt a sok lehúzást hallgatni a családomtól, akkor inkább kibirom azt a sz@rt is.


:'(

Oké, hazajöttem, de vissza szeretnék menni, de nagyon nehéz így és lerombolja a lelkesedésemet ez a sok lehúzás.


Miért ellenzik ennyire?


A volt munkatársaimtól kezve a nagyszüleimig, majdnem minden ember akinek említem.


22l


2018. dec. 4. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Mert nem volt bátorságuk ahhoz, amihez neked igen. És tudták, hogy te kimész, többet fogsz keresni és nem a retek magyarokat kell nézegetned nap, mint nap. A magyarok irigykedő ,,emberek", nem kell foglalkozni velük. Én sem maradok itt, érettségi és szakma után repülök. Amerikáig meg sem állok. Tudod ki fog itt maradni. És nem a kormánnyal van bajom, mert imádom a Fideszt! Nekem az emberekkel van bajom. Undorodom már ettől a néptől!


18/f

2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert aki ki akar mászni a pokol főzőüstjéből, azt a többiek visszahúzzák.

De lehet hogy túl olcsó és jó munkaerő vagy számukra és nem hálálkodással honorálják hanem lehúznak.

A korrupció működni fog itthon a külföldre távozó fiatalok nélkül is, minek visszatartani őket.

2018. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, fordítsuk meg a helyzetet. Te vagy a szülő, nagyszülő. Fiatal lányod ki akar menni dolgozni lehet, hogy kint is marad, lehet, hogy megismer ott valakit, lehet hogy férjhez is megy. Lehet, hogy az unokáidat évente egyszer fogod látni és nem fogsz velük tudni az anyanyelveden beszélni, mert ők azt nem beszélik...
2018. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna a Fideszre szavazni
2018. dec. 4. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Fidesz a legkisebb rossz a sok közül. De szerinted kire kellett volna szavazni? A Jobbikra akik a saját szavazóikat elárulták? Gyurcsányra? Az LMP-re akik annyira inkompetensek, hogy a saját elnöküket s, ivatják?
2018. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jobbik talán. Így csak a biztos (egyre rosszabb) szar maradt.
2018. dec. 4. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Én a Fideszre szavaztam! És nekem semmi hátrányom nincs a Fidesz miatt. Sőőőt...


Első válaszoló voltam!

2018. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
4 éve én is a Jobbikra szavaztam, gyakorlatilag pofán köptek mint szavazót. A diktatúra alatt ellenben több mint 200 százalékkal nőtt a fizetésem. Ó és bocsánat, az a Jobbik akire én anno szavaztam senkit nem vegzál zdidózás és egyéb hülyeségek miatt.
2018. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Attól mert neked 200%-al nőtt a fizetésed, attól még az ország süllyedhet egyre mélyebbre. (És süllyed is)


Nem a pénz meg az anyagiak a legnagyobb baj ezzel az orszaggal, legfőképp ahogy az első is írja: a mentalitás.

Ha lesz valaha gyerekem, biztos hogy nem ebben a pusztító, traumatizáló, depresszív mentalitásban fog felnőni. És ezt egy csepp indulat nélkül írom, inkább sajnálom, hogy ez van.

2018. dec. 4. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki külföldre. Rohadtul nincs szükségünk itthon olyan dpresszív, traumatizáló egyénekre akik semmi másra nem képesek, mint azt szajkózni "Itthon lenni, minden szal!" Akkor menj ki mosogatni, meg csokifarkat cumizni külföldre! :-D
2018. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!