Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok egy türelmetlen...

Miért vagyok egy türelmetlen f_szfej? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Szerintem az lehet az oka, hogy kiskoromtól fogva mostanáig, édesapám mindent megadott nekem és a húgomnak, ennek következtében nem tanultam meg mi az a türelem, mindent azonnal akarok és nem bírom elviselni, ha valami nem úgy van ahogy én azt megálmodtam. Persze ezzel nem apumat akarom hibáztatni, mert szeretem, imádom őt, inkább én vagyok egy jellemgyenge ember. Ezek mellett azért van jó tulajdonságom is, pl becsületes vagyok és nagylelkű, szeretek jót cselekedni másokkal, de sajnos rosszból is akad egy jó pár. Legmagyobb gyengeségeim a türelmetlenség, a hamar ingerültség ami főképp akkor következik be, ha valami nem úgy van ahogy eredetileg akartam vagy nem sikerül valami elsőre.


Szeretném ezeket a dolgokat levetkőzni, mert tudom hogy ezekkel a tulajdonságokkal egy címeres köcsög vagyok, aki nagyképűnek tűnik (az egyébként pont nem vagyok). Akinek esetleg van valami tippje arra vonatkozólag, hogy hogyan legyek türelmesebb és kévésbé ingerült az kérem ne tartsa magába.


2018. dec. 6. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Öcsém,én pont ilyen voltam mindig,és vagyok is 50 évesen.

Ez egy genetika,ez egy tulajdonság,én alkoholista lettem e miatt.Nagyon nagyon szeretem a hideg sört!

10 perc alatt döntök,1 nap alatt megváltoztatom az életemet kb 7-8 évre,aztán jön a következő ciklus...Így megy ez a mifajtánknál,de legalább változatos az életünk.Éltem,laktam már ezer helyen,minden szakmában dolgoztam már...

2018. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére engem az nem fenyeget, hogy alkoholista legyek mert egyáltalán nem szeretem az alkoholt, jó ha évi kétszer iszom valami piát.:)

Ezen kívül van sok igazság abban, amit leírsz. Én is nagyon hamar elunom magam, törekszem mindig a változatosságra és a változtatásra. Jelenleg is Hollandiában tartózkodom/élek, majd meglátjuk mi lesz a következő állomás.

2018. dec. 6. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd elmondom, mit kell pontosan tenned, de az nem mostanában lesz, hanem majd valamikor a közeli-távoli jövőben... :D
2018. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!