Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nem látom...

Mit csináljak, ha nem látom magam szépnek?

Figyelt kérdés
Nem csak az arcomat. Semmit nem látok magamon szépnek. Sok barátom és sok fiú is mondta már, hogy nagyon szép lány vagyok, de valamiért én nem látom így. Nem tetszik a szemem, a szám, a hajam, a karom, a lábam, a hasam, a... Semmi. Mit csináljak hogy elfogadjam magam és ne csak mások mondják, hogy hű de csinos vagy, hanem én is mondhassam magamra? Ti hogy látjátok magatokat szépnek?
2018. dec. 12. 20:04
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
Akkor nincs is annyira komoly problémád kérdező, csak hát sajnos te is felfújod ezt, mint sok mai lány, akár mások miatt, akár a média miatt,... Inkább örülnél neki, hogy nagyon nehezen hízol, te ilyen vagy, fogadd el magad és ne másokkal foglalkozz, hogy ki mit gondolhat, vagy ki mit mond rád! Ha ilyenen problémázol, akkor bizony eléggé esélyes és szomorú, hogy sok más egyéb apróság terén is ezt fogod csinálni, ami nagyon nem jó, főleg hosszútávon. Változtatni kell a hozzáállásodon és nem másoknak megfelelni állandóan! Bár azt mondtad még a kérdés alatt, hogy sokan mondták már, hogy szép vagy így, erre most azt is mondtad, hogy mások mégis csontkollekciónak, soványnak vélnek. Most akkor melyik igaz? Hmm.
2018. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, nem egy és ugyanaz az ember mondta rám, hogy szép vagyok és hogy sovány. De azt hittem ez érthető. Nem szeretnék vitatkozni, mindenkinek megvan a maga problémája. Lehet, hogy a te problémáidat én nézem apróságnak, mert én nem élem át. De ha annyi a válaszod, hogy hülyeségeken problémázok, nem értem miért kattintottál rá a kérdésre, mert így nem, csak választ nem adtál, de még az idődet is pazaroltad, és fel is idegesítetted magad.
2018. dec. 14. 21:17
 13/13 he84 ***** válasza:
Nem lettem ideges, csak komoly és őszinte vagyok sokszor. És azért kattintottam ide, mert érdekelt és elmondtam amit. Az is válasz erre, hogy nagyrészt felfújod, nem csak én véltem így. Ennél nagyobb bajod sose legyen, hogy soványabb alkat vagy, aki nehezen hízik,... Inkább örülnél neki, de nem, te kényeskedsz sajnos, mint sok mai kamasz és fiatal felnőtt, részben a média és felszínes, érzéketlen emberek miatt. Sajnálom ha te ezt nem látod. Ha kérdezel, vállalnod kell, hogy lesznek akiknek ez semmiség, illetve aprósg, ennél jogosan az, elmondtam miért. Az én időmet meg én használom, én osztom be, nem kell attól félned, hogy ez nekem nagy pazarlás.
2018. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!