Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek el, csak mert...

Miért ítélnek el, csak mert határozott vagyok?

Figyelt kérdés
Közel húsz éves lány vagyok, világ életemben határozott, őszinte és kicsit makacs is voltam. Általában megmondom, ha valami nem tetszik, van önálló véleményem. Alapvetően kevés barátom van, de haverkodni is tudok, ha túlteszek az introvertáltságomon. Kérdem én, ha elvileg mindenki a határozott embereket kedveli, sőt, többször is hallottam, hogy a fiúk is az önálló véleménnyel rendelkező lányokat kedvelik, akkor én miért kapom mindig a rossz megjegyzéseket, és miért ijesztem el ezzel az embereket?
2018. dec. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál példákat mondani, hogy milyen módon beszélgetsz a fiúkkal, milyen témákról?

Nem kioktató a stílusod?

2018. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,hogy te inkább egy "frankómegmondós" buta nagyszájú lány lehetsz,ezért ítélnek el,csak te azt hiszed,hogy egy azonos az őszinteséggel.
2018. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A határozottság általában vonzó az emberek számára, de többféle határozottság van. Van az olyan fajta, hogy "én tudom a tutit és mindenkit lesöprök", m"csak ekem lehet igazam", de van az a határozottság is, hogy valaki ki tud állni magáért, tud gyorsan döntéseket hozni, felelősséget vállalni stb.
2018. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hâát azėrt ha mindenkitől megjegyzėseket kapsz, akkor lehet el kellee gondolkozni, hogy nem e mėgis benned van a hiba..
2018. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A határozott meg a bunkó nem ugyanaz!
2018. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!