Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, akik egyedül élnek....

Férfiak, akik egyedül élnek. Mindegyik rendetlen és a környezetére igénytelen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én ismerek nőben is olyan kupisat, hogy el nem tudom képzelni, hogy tud úgy létezni.

Pasiban is ismerek nagyon rendszeretőt (mániákusat is, de az már nem normális, és egyéb személyiségjegyein is látszik).

2018. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azok a férfibarátaim, akik egyedül élnek, egyáltalán nem élnek disznóóolban, sőt. Bármikor felugorhat hozzájuk bárki előzetes bejelentés nélkül és nem lesz mit szégyellniük, rend van és tisztaság. Nőként mondom, hogy eddig sokkal több olyan nővel találkoztam, aki teljesen igénytelen volt a környezetére, mint amennyi férfival.
2018. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a férfiakat, mert állítólag a takarítás a nők dolga. Szerintem hülyeség , de sokan így gondolják. Férfiak amit utalnak , kevésbé csinálják, mint a nők. Nők elfogadták, hogy ez a dolguk. Munka mellett. Már amelyik.régi módi gondolkodásban él.
2018. dec. 19. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!