Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek öngyilkos...

Miért hisznek öngyilkos jelöltnek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer megkapom, visszahallom hogy az ismerőseimnek ez a vélemény rólam. Pedig szerintem egyáltalán nem adok rá okot. Nem panaszkodok még akkor sem ha jól esne, társaságban mindig megpróbálom felvinni a hangulatot vagy ha ép nem vagyok olyan állapotban akkor inkább kussolok (de egy-két poént még olyankor is ellövök) Az öngyilkosság a lehető legtávolabb áll tőlem, imádom az életet mégha sokszor sz*r is. Mégis mintha a legmélyebb depressziósnak tartanának.

2018. dec. 20. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tévednek csak, tévedni emberi dolog.
2018. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de legközelebb kérdezd meg tőlük.
2018. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még olyanokról feltételezhetnek az emberek ilyesmit, aki egyedül van az életben. Nincsenek rokonai, sem párja, sem családja. Neked vannak rokonaid? Akikkel tartod a kapcsolatot? Netán saját családod, gyereked?
2018. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3. Pont illik rám a leírásod, de szeretek élni, nem lennék öngyilkos sem független attól, hogy nyomaszt a magány, mert senki nem nyitja rám az ajtót.

32/f

2018. dec. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na de te még fiatal vagy, 32 évesen a legtöbb férfi még nem családos. Nők közül is vannak sokan, akinek ilyen idősen nemhogy gyereke nincs még, de épp párja sincs, akivel lehetne.

Szóval még simán ráérsz férfiként családot alapítani.

2018. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!