Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigy vagyok a szèp lányokra!...

Irigy vagyok a szèp lányokra! Mit tegyek? 30as nő

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy büdösek. A bűz is relatív, mert aki magára önt fél üveg parfümöt, amellett sem tudsz megmaradni. Persze, sokan mondják, hogy a parfüm is öltöztet meg a smink is. Én meg nem szoktam nézegetni a többit nőt, hogy szépek vagy sem. Én a férfiakat nézegetem.
2018. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 40 éves nő vagyok. Nem irigylek senkit, mert most vagyok a legjobb formámban.
2018. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

12-es. Karrier szintjén toppon vagy.

Szépséget tekintve általában 30-35 után zuhanórepülés.

2018. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 es hölgy en talalkoztam 46 eves bomba Novel.Gratulálok ;)
2018. dec. 22. 11:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,hogy én meg férfiként a magas férfiakra vagyok irigy.De nem érdemes másokkal foglalkozni ilyen értelemben,mindenkinek megvannak a maga pluszai és mínuszai.Magadból hozd ki a legjobbat,és nem fognak mások érdekelni.
2018. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rendben.Koszonom szepen :)
2018. dec. 22. 16:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a sok pozitiv hozzáállás. Én is "irigy" vagyok, de tudom is pontosan, hogy miért: eddig mindenki dicsért, hogy úgy nézek ki, mintha a gyermekeim nővére lennék.... de mikor megszületett a 3. pici, sajnos alaposan meghíztam. :( Nagyon észre lehet venni a változást, eddig sokkal több udvariasságot, mosolyt tapasztaltam férfiak részéről. Most kb mindenki átnéz rajtam.... de elhatároztam, hogy 2019 a "fogyás éve" lesz. (Amúgyis most telt le a gyes, szóval ha elmegyek újra melózni szerintem felpörögnek majd az események.) Egy szó mint száz: jó érzés volt olvasni ezt a sok pozitiv, biztató hozzászólást - mintha csak nekem szólt volna. Köszönöm. Szép napot nektek! :)
2019. febr. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!