Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kicsit irigy vagyok a lányokra...

Kicsit irigy vagyok a lányokra, pasiként elkeseredtem. Jogos?

Figyelt kérdés

Nem, nem haragszok a lányokra... csak el vagyok keseredve.

Háromszor kellett igazából idáig egy nő, de nem sikerült sohasem.

A legutóbbi pont egy olyan pasit választott, akiért már 2 éve odavan, de az csak utazik állandóan mint a Marco Polo. Az a pasi sohasem tett semmit a lányért, mig én mindent.

Ezért vagyok elkeseredve. Nőként ezt a teperést sosem kell végigcsinálnotok - fiúbarátaitok elvisznek titeket nyaralni... stb. Sosem éreztem azt, hogy hiányoznék bárkinek is. Nektek lányoknak olyan egyszerű, ha valakit visszautasítotok, azt se mondjátok rá, hogy szegény. De én mehetek társkeresőkre, nemjó... utcán leszólithatok bárki idegent nemjó (mondjuk nincs is hozzá affinitásom)... munkahelyen erre nincs lehetőség...

Ez már nem társkeresés... ez vergődés.


2014. márc. 4. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszed a csajoknak olyan könnyű? hogy azzal járnak, akivel csak akarnak?
2014. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jogi szakvélemény: minden jogos, ami nem sérti más jogát vagy jogszabály kifejezetten nem nyilvánítja jogellenessé.
2014. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noydra ***** válasza:
Ilyen a férfi lét. Törődj bele :)
2014. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, ne haragudj, de úgy látom, a lányoknak könnyű, és meg is tehetik, ha felületesek néha, mert majd úgyis jön másik...
2014. márc. 4. 23:12
 5/17 Noydra ***** válasza:
77%

Én nem hinném, hogy nekik olyan könnyű lenne.

Sőt, szerintem egy csúnya lánynak sokkalta nehezebb lehet párt találni, mint egy csúnya pasinak...

2014. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem haragszom, csak én máshogy látom. nem egy olyan nő ismerősöm van, akit mindenki a tenyerén hordozna, és mind azt mondja, hogy milyen nehéz párt találni. szándékosan írtam párt és nem baszótársat
2014. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
neked nem is ajánlom a nőket...
2014. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem lesz olyan barátnőm, aki kedves és jól el lehet vele lenni, már beletörődtem. Félénk vagyok ismerkedés terén, de azért néha bepróbálkozok, ilyenkor 80% körüli a sikerrátám, de mindig olyan lányokat találok, akik csak szexet akarnak, vagy "savanyúuborkák". Belefáradtam az önsajnálatba is, úgyhogy egy ideje nem is keresek lányt, neked is ezt ajánlom, ne törődj vele, aztán előbb utóbb kialakul, vagy nem.
2014. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
95%
A csúnya lányoknak még nehezebb, még próbálkozniuk sem olyan könnyű, mint a fiúknak.
2014. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Egy nem túl szép pasas, mivel a férfiak kezében az első lépés előnye, oda mehet a bomba nőhöz nagy mellénnyel és megmutathatja, hogy mi az, ami benne szeretni való. És ha ez a valami a lánynak is fontos, megfogja, akkor onnantól kezdve happy end.


Ha a csúnya lány szeretné megmutatni, mi az , ami benne szeretni való, akkor közröhej tárgya lesz. Nőnek lenni addig szerencsés, amíg szép vagy. Ha nem, akkor eláshatod magad.

2014. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!