Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, van más is, aki irigy a...

Fiúk, van más is, aki irigy a lányokra?

Figyelt kérdés
Nekik baromi jó életük van manapság. Kimennek az utcára vagy elég, ha csak fent vannak facebookon és máris egy tömeg rajong értük, élteti őket, mintha istennők lennének, csak, mert puncijuk van és vonzóak külsőre. Melyik fiú él meg hasonló imádatot manapság? Aztán, nekik még a párkeresés is sokkal könnyebb, mert egyrészt sokkal több a fiatal fiú, mint a lány, másrészt nekik nem kell kezdeményezni, elég csak válogatniuk a sok bepróbálkozó közül. Istennőként élvezhetik, hogy kedvükre válogatnak a fiúk közül, míg sok fiút elutasítanak, megaláznak, bántanak. Egy lány bármikor és bárkivel dughat, ő dönt mindent el, a fiú vagy beletörődik, hogy nem kell senkinek sem vagy prostizni kezd, esetleg erőszakos bűnözővé válik. De egyik sem olyan jó helyzet, mint amit egy lány élhet meg. A lányok mindig boldogok, a semmin is vihognak, mert mindig jutnak szexhez, amikor csak akarják és köztudott, hogy a szex boldogsághormont termel. Aztán Míg nekik az önbizalmuk és egóuk is folyton hízik, addig sok fiú egy senkinek érzi magát, mert úgy is kezelik többnyire épp a lányok őket, pusztán, mert rondák vagy nem olyan taplók.

2014. jún. 8. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
nagyon el vagy tévelyedve
2014. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, én komolyan megsajnáltalak, elég elkeseredett lehetsz, bár lehet, hogy jobb is, ha egy ilyen nyámnyila anyámasszony katonájának nem jut barátnő, annál több marad nekem.
2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Annyiból egyetértek hogy ha nem csúnya egy csaj tényleg sokkal könnyebben jutnak szexhez mint a férfiak nagy része, a többi vitatható.
2014. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok irigy rájuk, minden csöves engem nézzen meg? nincs olyan csaj aki akárkit megkaphat! meg van kinek mi tetszik és ha nem jön be akkor esélytelen a téma!
2014. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Majd akkor irigykedj amikor egy szülő nőt látsz. :)
2014. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
én csak azon vagyok kiakadva, hogy a legcsúnyább csaj is megkaphat elég könnyen egy nagyon szép fiút, miközben én meg akár hetekig is kepeszthetek, mire beadja a derekát. Bár lehet h ebben van a dolog szépsége, hiszen egy heteró fiút meghódítani mindig paradicsomi érzés.
2014. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
Nőnek lenni könnyed lét manapság :)
2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

azért ez így teljesen igaz, bár sok mindenben igazat adok. sok olyan lány is van, aki nem hasonlít a fent leírtakhoz, ezért deipisek lesznek. na az a legrosszabb, mert valóban szinten mind olyan akar menni, mint ahogyan írtad.

és nekem pont emiatt az undorítóan elkényelmesedett, bunkó lányok miatt nincs kedvem ismerkedni(kapcsolat céljából), csupán csak baráti szinten. mert azért ott, még a legtöbbel jól el lehet lenni.

2014. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Ez van Kérdező,ilyen világot élünk.Jobb,ha beletörődsz,én így tettem.Sokkal könnyebb nekik,de úgysem ismerik be.
2014. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!