Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélitek azt ha valaki...

Ti elítélitek azt ha valaki drogozik? Illetve ha drogfüggő?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Igen elitelem. Ahogy az alkeszeket is, es a pofatlan cigiseket is.

Le lehet pontozni.

2018. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad itelkezni!!!☝
2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem,mindenki azt csinál magával,amit akar.A probléma ott kezdődik,hogy ezzel az életstílussal járhatnak olyan viselkedési formák,mint pl.lopás,fizikai erőszak,drog hatása alatt vezetés és baleset okozás.Ha nekem,vagy szerettemnek okozna egy drogos ilyeneket,hát nem hiszem,hogy túl toleráns lennék.
2018. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, az ő dologa, hogy mitől függ, mert minden ember függ valamitől... Ahah...

Nem ítélem el amiatt mert drogos...


Viszont, ha a drog azt hozza ki belőle, hogy engem fizikailag vagy akár verbálisan bántson, ok nélkül, sosem szólnék többé hozzá.

2018. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem itélem el. Én irigylem azokat az embereket akik még tudnak örülni valaminek ebben a világban és nincs szükségük tudatmódositásra, hogy képesek legyenek jól érezni magukat.
2018. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem ítélem el őket, inkább sajnálatot érzek. Olyan körülmények között él, amik valamilyen úton módon rávitték a drogozás útjára (rossz társaság, családi gondok, ilyesmi). Szerintem viszonylag sok idő míg számára és a környezete számára világos lesz, hogy ő függő, nyilván ez is egy folyamat, kinél hosszabb kinél rövidebb. De általában ilyenkor már nehézkesebb lejönni szerintem az anyagról. Én is láttam másokon ez hogy megy, szívszorító látvány, nem kívánom senkinek. A függőség sajnos nem döntés kérdése, de az hogy valaki elkezd-e drogozni az igen, csak hát sokan erősebbnek hiszik magukat, és nem gondolnak bele hogy könnyebb nem elkezdeni, mint később leszokni. Nem szabad ítélkezni, mindig meg van az oka ha valaki drogozik, sose tudhatjuk mi áll a dolog mögött. Segítsünk, vagy foglalkozzunk a saját dolgunkkal!
máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!