Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mennyire számít a külső?

Kinek mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Én, bár még magamnak se nagyon szeretném bevallani, de eléggé... Túl nagyok az elvárásaim, belsővel és külsővel egyaránt.. mit tehetnék?

2018. dec. 23. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen elvárásaid vannak az illetővel szemben?
2018. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek nagy elvárásaim, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem számít. Fele-fele arányban a külső és belső tulajdonságok.
2018. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Linó03 ***** válasza:

Hát, ezzel én is pont így vagyok. Bár ha előbb csak simán megismerek valakit - sporttársként, vagy munkatársként - és utána kezd el alakulni valami, akkor úgy sokkal-sokkal kevésbé számít, mint ha eleve párkapcsolati céllal ismerkedünk.

Párkapcsolattól eltekintve meg abszolút nem számít a külső, akkor az emberek hangja számít, hogy hogy beszélnek velem, hogy viselkednek.

2018. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Én engem sokkal jobban megfog a belső, de kell egy olyan külső ami vonzóbb, cukibb, és nem feltételezek a másik emberről rosszakat csak a külseje miatt. Szóval ilyen átlagos kinézet nekem szükséges.

De.. ha megszeretsz valakit, akkor megváltozik az arca is, valahogy.. sokkal szebb mégis. Ha külsőre nem is tetszik annyira, a mosolya valahogy sokkal jobban felvidít, és szép lesz tőle.

2018. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Természetes számít a külső, de nem annyira mint a külső. Volt már szép barátnőm, akivel nem éreztem jól magam, mert flegma volt és elkényeztetett. Mostani barátnőm nem olyan szép, de szeretem, ő is szeret, megbecsüljük egymást. Boldogabb vagyok így.
2018. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez van. Felszínes a világ. Ilyen lett. Még az is felszínes,aki nem akar az lenni. Az embereknek már csak a külső számít. Szerintem semmi baj nincs vele.
2018. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem tehetsz semmit. Nem jönne össze senki egy Molnár Krisztiánnal, vagy egy Vámpír Ágival (Mónika show).


Elkerülhetetlen, hogy a külsőt vizsgáljuk meg először. Te összejönnél egy olyan emberrel, aki ápolatlan? Mosatlan haj, egy hetes ruha, büdös száj? Mert én nem jönnék össze ilyen lánnyal. Mondjuk azt nem írod fiú vagy lány vagy e. De ugyanúgy nem jönnék össze egy zsírmalaccal de egy anorexiással sem. Én sem vagyok nádszál, de magas vagyok és az ápoltságomról annyit, hogy az utcára csak úgy megyek ki, mintha az Oscar gálára mennék. Engem nem látsz elaludt hajjal, mackónadrágban, büdös szájjal, redvás ruhában. És ne is tegyél ellene! Igenis csak olyannal gyere össze, aki méltó hozzád. Ne egy trógerrel.


18/f

2018. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem csak addig, hogy belessék az ápolt kategóriába.
2018. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Amúgy lány vagyok

2018. dec. 23. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Magadnak kell kitapasztalni, mi az a mérce, amit meg kell, hogy üssön a leendő párod... de tényleg nem szabad minden rútsággal összejönni.
2018. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!