Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki lehet ez az ember?

Szerintetek ki lehet ez az ember?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban folyamatosan bántottak, piszkáltak akár verbálisan is, mire felnőttem elhatároztam hogy bosszúból provokálom politikailag az embereket, (+ provokáló szemkontaktus minden fényképnél), provokáló youtube videók, provokáló előadások a színpadon (persze testőrök mellett). Ha egy nézőm közbeszól amikor elsütök egy poént a színpadon (azzal kapcsolatba hogy ki verte már ki, pöttöm pandúrra), én ahelyett hogy empátiát kötnék a nézővel és hagynám hogy befejezze a hozzáfűzött szint úgy vicces mondatát, inkább tovább beszélek (félbeszakítom), ezzel még a nézőt se tisztelve meg. Ha leülsz a székre abba kötök bele, ha felállsz a székről akkor meg abba, tehát nincs az a megfelelő választható utad (pozíciód), ami nekem megfelelne. Épp erről szól a szakmám is. Nálam a párttámogatás azt jelenti, hogy elmegyek oda ahova meghívnak, majd szanaszét oltom azt a pártot aki elvárta hogy segítsek neki. Na kire gondoltam? Igen kissé autisztikus is az illető (asperger szindróma), több tünete van az autizmusnak. Valamint az illető, csak a szint úgy híres ember kritériumaira kapja fel vizet, ha egy nappal előzőleg ugyanazt elmondaná egy "átlag" ember aki nem "híres", arra legyintene, arra még fel se kapná a vizet, de másnap egy híres elmondaná ugyanazt a szöveget, arra már dühöng. Ha leönteném vízzel, már ahhoz is joga lehetne hogy feljelentsen. Ő lehet felsőbbrendű emberszabású majom mint én? Jön a második ürge, ugyanannyi intelligenciával. Pápaszemű vagyok, azt hazudom magamnak hogy nem szoktam inni, a marihuánára mindenképp drogként tekintek, amitől rohamok keletkezhetnek, hisz eddig csak pesten dolgoztam, ezért csak bio-s embereket láttam el, ezért nem tudom a thc valódi tüneteit. Úgy gondolom mivel hogy én vagyok az "xy", ezért káromkodhatok az M1 reggeli műsorába, mert hát még is csak én vagyok a "xy", és tojok rá ha gyerekek is nézik az élő reggeli műsort miközben káromkodok, hiszen legalább eltanulhatják tőlem ezeket a szavakat, mint a "g#!i". Meg nekem úgy is hagyni fogják hogy így beszéljek egy élő adásba, hisz nem vagyok akárki, tehát nem fognak közbe a szavamba vágni. Én is szint úgy csak a híres emberekkel foglalkozom, aki nem híres, azzal szóba se állok.
2018. dec. 24. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyelet nyitva nézesd meg magad
2018. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj , csak nem megsértettelek, azokkal kapcsolatban akiket kedvelsz, és követsz ? :/
2018. dec. 24. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fingom nincs, kiről akar szólni a szöveged, de osztom az első válaszoló véleményét.
2018. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kell oltogatni, mert nem álltam be a sorba, ahova ti beálltatok ? :D Egyedi vagyok, egyedien fejeztem ki magam, nem vagyok "sablonos" mint 'ti", ezért kellett belém kötni igaz? (ezért vagyok már nektek egyből nem normális) ^^ Egyébként könnyen levehető hogy kire céloztam. Ja, és attól semmi nem lesz jobb, ha a másikat ócsároljátok ezzel, hogy "menny el dokihoz" stb, ez nem javít senki helyzetén, gondolom a saját nyomorotokat fejezitek ki ezzel ^^
2018. dec. 24. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
unalmas a szünet, mi?:D boldog karácsonyt, remélem jobban leszel lelkileg
2018. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egyél egy kis fagyasztott jégkrémet, az segìt lehűteni téged.
2018. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oltogassatok még :D

Annyira élvezem, mennyire primitívek a fehér emberek :D

2018. dec. 24. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen származású vagy?
2018. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Húú, nem tudom kiről beszélsz, de idegesítő egy alak lehet... :D
2018. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, mivel hogy te voltál az első normális válaszoló, ezért elmondom hogy az első Puzsérról szólt, a második Zacherről. Csak zachernél még kifelejtettem azt mondani, hogy direkt a fiatalok kedvébe jár, hogy fiatal rajongókat csábítson maga mellé, tehát próbálja a fiatalokat felspanolni a drogos meg ehhez hasonló előadásaival.
2018. dec. 24. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!