Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsìrtam magam egy zenén?

Elsìrtam magam egy zenén?

Figyelt kérdés

Az nem kérdés, hogy a férfiasságom oda. Mással is volt már ilyen? Egyszerűen a zene. Mikor a meghallottam és megértettem a szöveget rájöttem, hogy egy olyan témáról szól amit nagyon szeretnék és egyszerűen eddig nem is sejtettem. Magyarán egy bennem rejlő érzelem tört fel bennem néhány perc alatt, amirőr eddig fogalmam sem volt hogy itt van. Ez mennyire normális?



28/F



2018. dec. 28. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nincs ezzel semmi baj nyugi ;) . Attól hogy kimutattad az őszinte érzéseidet még férfiasabb lettél. Egy olyan fétfi aki tényleg nyiltan fel meri vállalni saját magát. Ne izgulj ematt! ;)
2018. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is ezen van a hangsúly. De mennyire normális, hogy úgy vannak bennünk érzelmek és vágyak hogy nem is tudunk róla? Mìg egy megfelelő "kiváltó" felszínre nem hozza?
2018. dec. 28. 22:40
 3/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%

És? Én is könnyeztem már jó pár zeneszámon, illetve pár perces videókon is.


Pl. a Csillagok Háborúja, az Erő témájának hallatán legtöbbször könnybe lobban a szemem.

2018. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett oda a férfiasságod,nem baj,ha felvállalod az érzéseid :)


#3 totál jó arc lehetsz

2018. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes sokat foglalkozni az önismerettel. Mert akkor nincsenek, vagy kevesebb az ilyen "rejtett" dolog.
2018. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mötál vagy valami subbass rap akkor nincs semmi baj veled. Ha pl. egy slipknot mint a barátnőmnél történt akkor elgondolkodtató :-D
2018. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem jó, ha ezt látják, főleg a nők. Csak szánalmat ébreszt bennük, "cuki"nak tartják, de onnantól kezdve nem ez a férfi lesz, az akivel ágyba akarnak bújni.


De jó lenne tudni, hogy hogy lehet megszüntetni. Sajnos egy rajzfilmen, vagy sima filmen is képes vagyok könnyezni, de nagyon. Nem egy két csepp, hanem olyan mennyiségben, hogy nem tartható titokban.

2018. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Férfiasságod nincs oda, nyugi.

A zene azért jó, mert sirunk, táncolunk rá, vagy csak élvezzük, de nem hagy közömbösen.

Vannak bennünk érzések, néha nagyon kuszák, összevisszák, érthetelenek. Jön egy zene, és elmondja, megfogalmazza, szavakba önti helyettünk az érzéseinket, amire mi nem találtunk szavakat.Egyszerre érinti meg a szívünket és a lelkünket.

2018. dec. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem is ezen van a hangsúly. De mennyire normális, hogy úgy vannak bennünk érzelmek és vágyak hogy nem is tudunk róla? Mìg egy megfelelő "kiváltó" felszínre nem hozza?"


Ha annyira elnyomsz egy érzelmet,hogy nem is tudsz róla,akkor normális,hogy előbb-utóbb fel fog törni.És nem normális sajnos az,hogy elnyomod.És azért nyomod el,mert téged is elnyom a világ.

Velem is volt már ilyen,és ettől nem leszel férfiatlan.

2018. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktem en is.
2018. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!