Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami normális érv arra,...

Van valami normális érv arra, hogy sokan miért szólnak bele más életébe, döntésébe?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem kéne mások magánügyeibe belepofázni, megszabni nekik, mit csinálhatnak.

Senki senkire nem kényszeríthet senkit.


Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, csak engem ne zaklasson vele.



2018. dec. 29. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan ki szólt be neked, és miért?
2018. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha senki nem kényszeríthet senkit semmire, akkor te se kényszerítsd őket arra, hogy ne pofázzanak bele az életedbe, csak simán engedd el, amiket mondanak.
2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék maffiája legnagyobb a világon: mindenhol vannak embereik.
2018. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valahol igazad van, de azèrt az anarchia sem jô, másrèszt vannak, akikre azèrt jobb, ha figyel a másik.
2018. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 De igenis jó. Csak az ELNYOMÁS az, ami rossz!

Minden kapcsolat azért megy tönkre, mert valamelyik fél beleavatkozik a másik életébe.


Élni és élni hagyni!


Csak a gyáva férgek szólnak bele más életébe.

2018. dec. 29. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De manapság már többször előfordult velem, hogy boltban válogatok és odajön egy vadidegen (általában nő), hogy megossza velem a tapasztalatait a termékről.....

Iszonyú idegesítő.....

Szerintem ez valami újabb perverzió.

2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokan olyan nagyra vannak magukkal, hogy felhatalmazást éreznek arra, hogy bölcs tanácsokkal lássák el embertársaikat, holott az a legkevésbé hasznos vagy kedves, és a kutya se kérdezte őket. Én csak akkor mondok véleményt, ha kérdeznek, akkor se szeretek igazán, főleg ha valakinek a párkapcsolatáról van szó, mert azt két ember érzi, nem én...

A másik pedig, hogy olyan unalmas a saját életük, hogy van idejük gondolkozni a másokén... Én pl. örülök, ha a saját dolgaimra jut idő, nem hogy még bele is szóljak más dolgába..

2019. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen van érv ; ha törődsz a masikkal, akkor bizonyos fokig elmondhatod neki, ha szerinted pl magára ártalmas dolgot tesz (a pasija manipulatív, vigyázzon az egészségére, tegyen a jövőjéért, de nem olyanokat, hogy pólót vegyen fel reggel, vagy inget)

A tipikus igenemberek nem barátok. Aki törődik veled, az elmondja, ha szerinte hulyeseget csinálsz.

2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb mást kritizálni és massal foglalkozni mint hogy magukkal foglalkozzon. Addig is úgy érezheti hogy ő mindent jobban tud, ő aztán most megmondta.. pedig közben lehet hogy az ő elete meg amúgy egy kalap sz@r de az észt azért tudja osztani hogy a masik mit csináljon...

Erre en is nagyon allergiás vagyok. Sajnos még olyanok is beleszólnak akik a barataimnak mondják magukat... mert hogy ők jót akarnak stb... jó lehet hogy jót akarnak de azért senki ne mondja meg nekem hogy kivel jönnek össze, mert hogy milyen normális, meg becsületes stb.... lehet attól még azt majd én döntöm el hogy kivel jövök össze. Vagy amit utálok amikor megkérdezik hogy tovább akarok e tanulni es mit... válaszolok es akkor jön az hogy biztos hogy jó ötlet? Meg hogy az nehéz meg nehéz bekerülni stb... na nem mondja!??

Gondolom aki beleszól más dolgába vagy irigy csak ezt próbálja titkolni vagy azt hiszi hogy mindent tud hogy mi a jó

2019. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!