Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél ha ez történne?

Te mit tennél ha ez történne?

Figyelt kérdés
Délután egy rövid alvás során azt álmodtam, hogy este sötétbe egyedül megyek haza egy elhagyott részen, egyszer csak elém ugrik egy arcát maszkkal eltakaró férfi, majd lefogja a kezeim, befogja a számat hogy ne tudjak sikítani vagy kiabálni, és azt mondta hogy "ne féljek nem esik bajom". Ekkor felriadtam az álomból. Az óta kicsit félek, hogy megtörténne ez. Ha veletek ez történne élőben ti mit tennétek, hogy reagálnátok? Nekem szinte fogalmam sincs, lefagynék.

2018. dec. 30. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami önvédelmi sportot. Az felkészít az ilyen helyzetre, nem verekedni kell, de nem fagysz le. Pl kitéped magad és elfutsz.
2018. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drazicc ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy évekig járjon önvédelmi sportra csak azért, hogy majd ha egyszer megint azt álmodja hogy megtámadják meg tudja védeni magát?
2018. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én is remélem, hogy csak álom marad, semmi több.....de félek, mert ha több is adódna esetleg, akkor bepánikolnék
2018. dec. 30. 00:38
 4/8 A kérdező kommentje:
néha két dologra gondolok.....vagy lehúzni a támadóról a maszkot, hogy felismerjem a későbbi feljelentéshez, vagy hogy megverjem....
2018. dec. 30. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Elkezdenèk a neten önvèdelmi videôkat nèzni, ès valakivel gyakorolni. Ha van rá keretem, akkor beíratkoznèk egyre. Minden esetre nem kell fuulparázni a dolgot, de jobb fèlni, mint megijedni.

(Amúgy èrdekelne egy ilyen lehetősèg engem is).

2018. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mèg az jutott az eszembe, hogy ez intő álom lehet, hogy valaki a környezetedben kevereg, ès erre figyelned kell.
2018. dec. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszem, hogy egy álom előre jelezne valamit, de oké, jobb félni mint megijedni...
2018. dec. 30. 09:10
 8/8 pelgrim ***** válasza:
55%
Az önvédelmi sport jó ötlet, már csak azért is, hogy az ilyen álmok elmúljanak, és hogy biztonságban érezhesd magad. A félelmet mindenképpen le kell győznöd, mert az úgy működik mint egy mágnes, vonzza a félelem tárgyát. Gondolom ismered a „félelem szaga” kifejezést, létezik olyasmi is amit a szeretet illatának lehetne nevezni. Legyen önbizalmad és légy jóindulattal, bizalommal az emberek iránt, vedd körül magadat a szeretet illatával, ennél jobb védelem nincs.
2018. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!