Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél ha ez történne?

Mit tennél ha ez történne?

Figyelt kérdés
Te mit tennél, ha lenne egy 20-30ezres tüntetés, és a tüntetők szereznének valahonnan, 50-100db kalasnyikovot vagy egyéb gépkarabélyt és a rendőrökre tüzet nyitnának? Onnantól elszabadulna a pokol. Minek a kezdete lenne egy ilyen tüntetés? Mi lenne utána? Elhagynád az országot egy esetleges polgárháború küszöbén?
2014. okt. 27. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én? Szintén szereznék egy kalasnyikovot, és főbe lőném azokat az őrülteket, akik a tömeget gyilkosságra bujtanák. Ide nem polgárháború kell, hanem értelmes és határozott emberfők, akik tudják mit kell, és azt akarják is cselekedni. De ez semmi esetre sem a fegyverek szava.
2014. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért kéne a rendőrökre lőni, ha át is lehet állítani a másik oldalra? A rendőrök csak a munkájukat végzik. Eleve nem is lövöldöznék, mert annak semmi értelme.

Egyébként is. Én ki se mennék tüntetni ha az nem békés tüntetés. Az életem többet ér.

2014. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"De miért kéne a rendőrökre lőni, ha át is lehet állítani a másik oldalra?"


Szerintem nem igazán fognak átállni, de te tudod.

Én eddig minden egyes tüntetésen, amin kint voltam, azt láttam a rendőrök arcán, hogy eléggé élvezik, amit csinálnak. Nevetve beszélgettek egymással, szóval eléggé elvoltak.


Meg amúgy sem hiszem, hogy amikor majd nagyban áll a rendőrsorfal, akkor megvilágosodva kilép az egyikük és átsétál a tök ismeretlen tüntetőkhöz, miközben otthagyja a haverjait, akiket viszont egytől-egyig ismer. A valóság nem egy hálivúdi produkció.

2014. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3-asnak igaza van... Előbb nyitna tüzet a rendőrség a fegyveres tüntetőkre, mint fordítva, meg mint hogy átálljon. De tényleg érdekel, hogy ti mit tennétek, hogy ha látnátok a híradóban, hogy ez történt? "Megöltek 15 rendőrt a tüntetők, majd átmentek a parlamenthez, ahol a bent tartózkodó képviselőkre tüzet nyitottak, megölték xy minisztert. A hadsereg közbe fog avatkozni"
2014. okt. 27. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs hadsereg.
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs? Szóval nincs 2-3000 katona az országban, aki felfegyverkezve "rendet" tenne? Nekem ez új.
2014. okt. 27. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
előbb verik meg őket botokkal mint hogy rendet tesznek
2014. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!