Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigykedek azokra akik...

Miért irigykedek azokra akik csavarognak, utcán vannak, új drogokat próbálnak ki?

Figyelt kérdés

Jöttem haza 12 óra munka után, és utánam pár megállóval arrébb felszállt a villamosra két tizenéves, sárosan, kiszakadt kabáttal.

Nem kell beszámolniuk senkinek hogy hol vannak, legfőképp arról nem hogy mit csinálnak, a cigány meg leleményes, feltalálja magát akkor is ha nincs semmije.


Akkor szerettem volna egy pár óráig én is lézengeni, mégis amikor a lépcsőhöz értem és elővettem a kulcsot, idegennek éreztem az egészet.. Van hova hazajönni.


2018. dec. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

12 óra hossza munka után én is így elgondolkoztam, hogy vajon milyen lenne semmit sem csinálni.

De ha azt nézem inkabb dolgozok napi 12 irát mint, hogy sáros szakadt kabát és drogossan járjam az utcákat.

De esetleg ha váltanál munkahelyet akkor jobb lenne. (Tapasztalat)

2018. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Na vajon? Jól esne letenni a felelősséget ha csak egy kis időre is. Irigyled a szabadságot, a gondtalanságot. Még szép. Az a nehéz a biztonságos élettel, hogy sosincs pihenő benne, mert "amit nem emelsz, az szüntelen süllyed" ezt is Fodor Ákos tudta csak mondani, nem én. Néha lazíts ha tudsz. Én nem tudok, de jót tenne.
2018. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú*
2018. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem vagy ezzel egyedül. mindig mindenkinek az kell ami nincs meg neki. ők se boldogok valószínüleg, pont ezért csinálják ezt mert nekik a biztos háttér hiányzik.

próbáld megtalálni az egyensúlyt. járj el 2 hetente bulizni, ereszd ki a gőzt

2018. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy kamu Facebookon ahol nagyon sok rma be van jelölve és úgy tűnik nem dolgoznak mégis jobban élnek mint a magyarok.olyan karácsonyfa és olyan megterített asztal még a magyaroknál sincs mint amiket a Facebookra láttam feltöltve náluk.
2019. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!