Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki nem élvezi az...

Más is van, aki nem élvezi az ünnepeket vagy éppen az társaságot és a bulizást?

Figyelt kérdés

Nekem olyan munkám van már több mint másfél éve, hogy ünnepnapokon is dolgoznom kell.


Dolgoztam szenteste, dolgoztam karácsony mindkét napján, most is bent vagyok munkahelyen, holnap is dolgozni fogok.


Megmondom őszintén, egyáltalán nem bánom, mert utálok ilyenkor társaságban lenni, nem szeretek sehova sem kimozdulni. Jobban érzem magam, ha egyedül vagy csak a férjemmel vagyok.


Ő ilyenkor, amikor én dolgozom, az anyjánál vagy a testvéreinél van.


Amúgy 23-án ünnepeltük a karácsonyt, nagyon jól éreztem magam. Csak ketten. Főztem, vacsoráztunk, beszélgettünk, 1-1 kis apró ajándékot adtunk egymásnak. Nem kellett volna több.

Otthon is csak ez volt, apukám, anyukám, én voltunk a család.

Férjemnek hatalmas családja van, most is ott vannak vagy 20-an. Nekem ez fura. Nem érzem jól magam. Pedig normális velem mindenki.


Férjemmel még nincs gyerekünk.


2018. dec. 31. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy páran igy az biztos!
2018. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ünnepeket, nálunk nincs vendégjárás, de így is ez az erőltetettség. Nem lenne szükségem rá.
2018. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn is jobban szeretem az "egyedüllètet",mint társaságot.

Bár règen társasági ember voltam.

2018. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen!

Én is ilyen vagyok.

De még nagyon sokan vannak így.


B.U.É.K! :)

2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!