Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes feljelenté...

Szerintetek érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Még múlthéten egyik este gyalogoltam haza munkából, majd egy eldugottabb, kivilágítatlan részem rámtámadt egy férfi. Lefogott, befogta a számat (gondolom hogy ne tudjak segítéségrt kiabálni), és azt mondta hogy nem fog bajom esni, nem fog bántani. Majd utána egy szó nélkül így fogva tartott vagy 15 másodpercig. Ekkor jól beletérdeltem a heréibe, majd mikor összeesett elfutottam. Szerencsére nem jött utánam. Az arcát nem láttam, sötét volt, harisnyát húzott a fejére és kapucni volt rajta így nem láthattam az arcát.

Szerintetek érdemes lenne feljelentést tennem? Meg az is foglalkoztat gondolatban, hogy ha nem akart megerőszakolni, se kirabolni akkor vajon mit akart? Gondolom nem tudnák kideríteni ki volt az. Vagy lenne rá valami seély? Kinek volt már hasonlója? Milyen tanácsot tudnátok adni ezzel kapcsolatban?



2019. jan. 2. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, mindenképpen. Utána keress fel elmeorvost is mert:

1. Megtámadtak és nem jelentetted a rendőrségen

2. Egy héttel később a GYK-n kérdezed meg, hogy feljelentsd-e, meg hogy mit akart.


Biztos beütötted a fejed.

2019. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem ütöttem be. De az esélyes szempontjából nem tettem eddig feljelentést, mivel szerintem lehetetlen, hogy elkapják a támadót. Mivel sem szexuális zaklatás sem rablás nem történt, godnolom nem kerítenek nagy ügyet ennek.
2019. jan. 2. 20:30
 3/11 A kérdező kommentje:
De amúgy a készenléti rendőrség egy városban ott nem is járőröz, ahol bozótos, sötét a környék? Vagy csak én nem láttam még ott őket de máshol mindenhol?
2019. jan. 2. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

"De az esélyes szempontjából nem tettem eddig feljelentést, mivel szerintem lehetetlen, hogy elkapják a támadót."


Esetleg térfigyelő kamerák alapján lehetett volna esély, de így hogy elhúztad az időt így már nem. De legalább felhívtad volna a rendőrök figyelmét, hogy valaki garázdálkodik.


"Mivel sem szexuális zaklatás sem rablás nem történt, godnolom nem kerítenek nagy ügyet ennek."


Hagyd ezt a gondolkodást, nem való mindenkinek.

2019. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem ilyen történt volna kaptam volna egy kisebb sokkot, fura hogy téged kicsit sem rázott meg az eset. Emiatt kamunak gondolom a kérdésed.


De ha esetleg mégis igaz, akkor szerintem már elkéstél a feljelentéssel, bár lehet ha utána egyből a rendőrséghez fordultál volna, akkor sem tettek volna semmit.


Mindenesetre ne hazudozz annyit VAAAGY ha igaz akkor jobban vigyázz magadra ezekután :)

2019. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz. :( Én is úgy látom, mivel nem okozott kárt így nem csinálnak semmit.
2019. jan. 2. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:

jó kis sztori teccik. Azért érdemes feljelenteni, mert lehet nem te voltál az egyetlen akit megtámadott. (másnak is lehet jó fantáziája)

De az is lehet, hogy csak rád utazott, mondjuk egy olyan ismerősöd, aki titokban szeret.

De nem tudom minek válaszolgatok kamu kérdésekre

2019. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu kérdés....

De a titkos ismerős az lehet, bár én nem tudok róla

2019. jan. 2. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
szoktál rendszeresen arra járni? tudhatta valaki ezt? csak azért, mert senki sem mászkál a sötétben harisnyában a fején csak úgy céltalanul. azt mondod, nem kamu a kérdés, akkor csak te lehettél a célpont. mindig arra jársz haza? valószínűleg akkor kifigyelt, és előre kitervelte.
2019. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kamu, de ordas nagy
2019. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!