Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes feljelenté...

Szerintetek érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Még múlthéten egyik este gyalogoltam haza munkából, majd egy eldugottabb, kivilágítatlan részem rámtámadt egy férfi. Lefogott, befogta a számat (gondolom hogy ne tudjak segítéségrt kiabálni), és azt mondta hogy nem fog bajom esni, nem fog bántani. Majd utána egy szó nélkül így fogva tartott vagy 15 másodpercig. Ekkor jól beletérdeltem a heréibe, majd mikor összeesett elfutottam. Szerencsére nem jött utánam. Az arcát nem láttam, sötét volt, harisnyát húzott a fejére és kapucni volt rajta így nem láthattam az arcát.

Szerintetek érdemes lenne feljelentést tennem? Meg az is foglalkoztat gondolatban, hogy ha nem akart megerőszakolni, se kirabolni akkor vajon mit akart? Gondolom nem tudnák kideríteni ki volt az. Vagy lenne rá valami seély? Kinek volt már hasonlója? Milyen tanácsot tudnátok adni ezzel kapcsolatban?



2019. jan. 2. 20:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kamu, "túl nyugodt" vagy.


Ugyanakkor minek a feljelentés egy ilyen esetben?


Akinek nincs a lakhelye közelében térfigyelő kamera, az hisz a tündérmesékben, hogy az bármit is ér. Nincs neki és a közvetlen környezetének egy rahedli rossz tapasztalata ezekkel.


A készenléti rendőrség járőrözése... Állítólag nálunk is van kiemelt rendőri jelenlét, gyakorlatilag a házunknál hónapok alatt kétszer láttam, mert inkább a bódéjukben bújkálnak. Esetleg kijönnek elé ott ácsorogni. :D

2019. jan. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!