Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan ember, aki...

Van még olyan ember, aki télen harisnyanadrágban alszik?

Figyelt kérdés
A pizsialsó helyett van rajtam. Pamut.
2019. jan. 4. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A mikulás
2019. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Még napközben sem szeretem, hiába pamut. Engem szorít(ana). Még zoknit sem bírok elviselni. De sokan alszanak zokniban télen. Ha neked így kényelmes, akkor miért ne? Tudom, nem ez volt a kérdésed, csak leírtam a saját véleményem és komfortérzetem. Télen is bugyiban és pólóban alszom, pedig nincs 30 fok éjjel a lakásban. Elég a takaró, nem fázom.
2019. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a grincs
2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Az biztos, hogy sokkal csábosabb, mint egy pizsi, de nem nem túl szűk éjszaka is viselni, meg kimenni benne a mosdóba? :)
2019. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Laza harisnyanadrágban igen jól lehet aludni..akinek fázik a lábfeje, az még dugás közben is zoknit hord.
2019. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam aludni harisnyanadrágban, vastag kötött pamut, nem gyürődik rajtam, és nagyon szeretem, ráadásul nem kell külön zoknit húzni sem. 36F.
2019. jan. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Dettó olyan vagyok mint az utolsó hozzászóló, nekem is kényelmes a harisnya alváshoz, én gyerek korom óta hordok harisnyanadrágot, szeretem mert jó meleg.
2019. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
81%
Mivel harisnyanadrág mániás vagyok, ezért szoktam is aludni harisnyába:)
2019. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nálam nincs kényelmesebb ruha alváshoz mint egy kicsit feszesebb póló meg harisnyanadrág, vagy leggings, úgyan is rühellem ha mozog vagy gyűrődik rajtam a ruha alvás közben, utálom! Nem szeretem. Viszont ruha nélkül sem szeretek aludni, nyáron ezért badyban alszok leg szívesebben.
2019. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem, ha kicsit fázok éjjel. A harisnyát nappalra tartogatom.
2021. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!