Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan ember, aki...

Van még olyan ember, aki télen harisnyanadrágban alszik?

Figyelt kérdés
A pizsialsó helyett van rajtam. Pamut.
2019. jan. 4. 13:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Igen! Én kifejezetten szeretek vastag pamut harisnyában aludni, mivel az én lábam nagyon fázós, és a zoknit valahogy nem komálom alváshoz.

De a lakásban is sokat vagyok harisnyanadrág plusz póló, mivel nagyon szeretem hordani.

F.

2021. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Szoktam aludni harisnyába, nekem is kényelmesebb mint a pizsama alsó és legalább nem gyűrődik rajtam.
2022. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam.
2023. ápr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
77%
mindig pamut harisnyanadrágba alszok egészen pici lány korom óta.szeretem mert meleg.nem gyűrödik rajtam. és rámfeszül amit nagyon szeretek mert biztonságot ad.
2023. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Fiú vagyok, én is gyerekkorom óta harisnyában szoktam aludni, nekem is ez a kedvenc pizsamám, de nem is akarok változtatni ezen. Ezt szeretem.
2023. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs még olyan hideg akkor nem. De ha fázik a lábam akkor harisnyában szoktam aludni:)
dec. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szinte télen csak ebben alszom.

Én amúgy is szeretem a harisnyanadrágot. Nekem így ez pont jó!

jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!