Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sajnálom őket?

Miért sajnálom őket?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen voltam de sose gondolkodtam rajta, hogy miért. Pl. tegnap elcsíptem egy jelenetet egy filmből


Hapsit kimentették a vízből egy tengeri viharban és kérdezték beszél e angolul de csórim annyira fázott meg rémült volt hogy nem reagált. Kérdezték a nevét arra se volt ereje válaszolni és kérdezték hogy mi a foglalkozása, ekkor keresztbe tette a két mutató ujját és azt mondta ZZZ zzzz ZZZ kérdezték villanyszerelő?


Na itt jobban megsajnáltam mint az után hogy majdnem meghalt.


Szóval annyira elszomorít amikor valaki pl nálunk a külföldiek próbálják mutogatással megértetni magukat több kevesebb sikerrel vagy ha valamiről beszélgetek az ismerőseimmel és azt mondják "nem tudom, nem értek hozzá"


Miért van ez? :/


2019. jan. 5. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi, ha valaki kézzel-lábbal mutogat,a nonverbális kommunikáció is az életünk részét képezi. Ha meg valaki nem tud választ adni egy feltett kérdésre, legalább az igazat mondja. Nem tudom mitől lehet, de legalább empatikus személyiség vagy. ;)
2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ha valaki nem tud legalább 1 világ nyelevet, az vessen magára...
2019. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!