Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdjem el az életem?

Hogyan kezdjem el az életem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok,még csak most jutott eszembe, hogy el kellene kezdenem az életemet...

De nem nagyon tudom, hogy hol?

és hogyan?

Hibáztathatnák másokat is ezért de nem teszem mert ez az én hibám.

Hogyan kezdjek neki?

Azt hiszem célokat kéne találnom, amik már félig meddig vannak is.

Kérlek segítsetek!



2019. jan. 5. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Céljaimon gondolkozom,szeretnék sportolni, olyan munkát végezni amivel sokat utazhatok szóval ehez nyelv is kell angol és a németet legalább meg szeretném tanulni vagy is azt hiszem.
2019. jan. 5. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni?
2019. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sportolni és utazni.
2019. jan. 5. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem merültek fel haqsonló kérdfések akkor a szüleim azt mondták, hogy legyen egy szakmád, kezdj el dolgozni, a többi majd jön magától. Manapság kicsit jobban meg kell tervezni az életünket, hogy el ne tévedjünk a lehetőségek erdejében. Ha sportolni szeretnél akkor azt minél előbb el kéne kezdeni. Ha ere3dményes lennél akkor az hozná az utazási lehetőséget is
2019. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vagy 20 éves, tehát 1-2 éve befejezted az iskolát Nem írtad meg, hogy mit tanultál az általános iskola után. Van szakmád? Van szakérettségid? Valószínűleg van valamilyen érettségid, de ez sem biztos... Valamilyen idegen nyelvet azért kellett tanulnod...

Igen, idegen nyelv ismerete nélkül utazni nehéz. Intenzíven sportolni (már tanácsolták fentebb is) legfőbb ideje elkezdeni!. Nyugaton munkát vállalni a beözönlő képzetlen, olcsó, migráns munkaerő miatt egyre nehezebb a Közép-Európa-i embernek.

Eddig űztél valamilyen sportot? Hogyha nem, akkor komoly eredményekre és ez által külföldi utakra ne igen számíts. Ezek után azt javaslom, hogy tanulj nyelveket és menj el idegenvezetőnek. Vezess idehaza (ismerned kell az egyes helységek minden zugát), de a külföldi városok, természeti adottságok jellegzetességeit is. Komoly elhatározással - véghez lehet vinni... Akarni kell!

Érdekességként írom, hogy évekkel ezelőtt egy autóbusznyi társasággal jártam Olaszországban. Az idegenvezetőnk egy kb. 28-30 éves villanyszerelő volt (Ő mondta a szakmáját, miután rákérdeztem.).Ez az ember úgy ismeret Velencét, Rómát és Nápolyt, hogy (túlozva írom) én nm ismerem annyira a lakásunkat!

2019. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!