Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek undort ha bele...

Miért érzek undort ha bele gondolok, hogy nekem is babát kell valaha nevelni, de tudom, hogy nem kell?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a babás bejegyzésektől, a babás képektől... Szaros pelenka pisi sirás... időrablás és undor jut az eszembe, semmi pénzért soha nem szülnék gyereket és felnem tudom fogni, hogy az emberek miért teszik ezt.
2019. jan. 7. 22:47
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Látszik mennyire átlatod a témát ha itt kérdezed ezt meg.
2019. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 moozygoo ***** válasza:
Mert minden ember más, ilyen egyszerű.
2019. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Jól tudom, hogy nemzetbiztonsági okokból csak beteg nő műthető meddővé?

Nézz utána, pls.

2019. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Március közepétől családtervezési indokkal csak azok kérhetnek ilyen célú orvosi beavatkozást, akik már elmúltak negyvenévesek, és legalább három, vér szerinti gyerekük van


:'( Ezt az igazságtalanságot....

2019. jan. 8. 18:12
 25/50 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nem lesz és kész, ne rágódj ezen..milyen ember az aki fél a babáktól?
2019. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Nem a babáktól félek, hanem attól, hogy foglalkoznom kell más emberrel, tönkre megy a testem az egész életem stb.
2019. jan. 8. 19:30
 27/50 A kérdező kommentje:
Állandó rettegésben kell élnem :( Borzalmas
2019. jan. 8. 19:31
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

Milyen undor??? Ezért meddővé akarsz válni?

Menj pszichiáterhez! Nem normàlis amiket írsz és gondolsz!

Súlyos depresszióban szenvedsz. Az tuti.

Van egyáltalán valakid? Barátok, szerelmed?

2019. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
Más éveken keresztül szenved hogy teherbe essen. Neked meg az a legnagyobb problémád hogy undorodsz a babák kakijától. Kicsit nézz már magadba.
2019. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

de hát minden tönkremegy, nem? (a szoptatás csökkenti a mellrák kockázatát)

szerintem nincs az az anya test ami nem rázható gatyába egy rendszeres edzés-étkezés terv mentén..és amúgy "tönkrement" testtel nem vígasztal szerinted a kis szépség az öledben..vedd úgy, hogy neki ajándékoztad a szépségedet

félsz, hogy majd el leszel ez miatt hagyva? (ennek még talán valamennyire van alapja SAJNOS)

2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!