Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is le van döbbenve a mai...

Más is le van döbbenve a mai tinik világán?

Figyelt kérdés
Néha szoktam tartani ilyen youtuber nézős estét,kicsit mindig ledöbbenek és elgondolkodom,tízen pár éves youtuberek vagy akár idősebbek,csúnya beszéd,menőzés pénzel vagy drága tárgyakkal,15 éves sorolja neki mire volt szüksége amit karácsonya kapott pl több százezres kamerása a youtuberkedéshez vagy iphone xs re ilyesmi,és utána a többi kiskorú meg ott vagizik aláírva én is iphone xs t vettem vagy ilyenek meg támogató hozzászólások ilyen meg olyan jó vagy.Engem el gondolkodtat vajon ezeknek a gyerekeknek valóban a youtubon vagy instagramon,vagy facebookon meg itt ott lenne a helyük? Ilyenkor bele gondolok a 13 éves unokaöcsémék is mit tartanak menőnek,milyen zenéket hallgatnak hallgatják ezt a sok suttyó rapnek nevezett valamit meg kívülről fújják mint a petőfi sándort,hiro meg stb... akkor egymást azzal piszkálják kinek milyen drága telefonja van ,vagy a szüleinek milyen autója van ha valaki kevesebb azt kipiszkálják,vagy gengszter rapet írtnak,stb.... Lehet én látom ezt így de az egész fiatalság egy fertő,úgy lecsúszott mindenben a korhatár már nem számít 8 éves vagy 15 durva,de lehet csak engem döbbent le ez az egész dolog.

2019. jan. 7. 23:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
59%
De mintha kötelező lenne foglalkozni velük...
2019. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%
Több mint 10 éveq voltam általános iskolás. Kinéztek, mert nem márkás ruhákat hordtam és egy csomó egyéb cuccra se tellett, amire nekik igen. Tesóm 14 éves, ő sose mesélt ilyet. Úgyhogy ja, ez nem a mai világ hibája, régebben is ki lehetett fogni felszínes embereket.
2019. jan. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
Annyira bírom, amikor komplexusos meg egyéb szociális problémákkal vergődő 20-asok meg 30-asok oltogatják Gy.k.-n a tizenéveseket. 😂
2019. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert nem allok kapcsolatban egy tinikoru emberrel sem. Nem nezek youtube videokat, nem nezegetem tinik instajat. Nem szoktam a viselkedeseuket vizslatni, max annyit hallok metron, hogy vihognak meg csacsognak folyamatosan.
2019. jan. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
13%
+ kiegeszites: engem inkabb az dobbent le, hogy vannak hasonlo kerdesek, es szinte mindig korodbeliek osztjak az eszt. Mit vartok? Keszitsunk nektek oltart es hajlongjunk elotte, hogy milyen kulonleges gondolkodasuak vagytok? :D
2019. jan. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg nem unják meg az emberek az ilyen kérdéseket? Gyakorlatilag semmi értelme, más választ úgysem fogadnak el, mint "persze, igazad van, bezzeg a mi generációnk tökéletes volt". Akkor meg minek? Ha panaszkodni akarsz, vezess naplót!
2019. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a maji fijatalok!!! Mindig csak a szegsz meg szipó!!!

https://www.youtube.com/watch?v=UlPEQs06Lqc

2019. jan. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
65%

"Tényleg nem unják meg az emberek az ilyen kérdéseket?"


Bár le vagy pontozva, de egyet tudok veled érteni. Kezdem azt érezni hogy ezeket a mai fiatalok kérdéseket is minden nap ugyanaz írja ki annyira sablonosak.

2019. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Bezzeg a mi időnkben.... A mi időnkben a Depeche Mode-on fogták a fejüket a "bezzeg mi" mamókák, meg a láncos, fekete bőrszerkókon, ment a hápogás, hogy mi lesz ezekből a fiatalokból. Kipróbáltunk mi cigit, piát 18 éves kor előtt. Aztán valahogy csak felnőttünk, és mindegyikünknek van állása, normális élete.
2019. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ha most 30 éves fejjel látnám magam tiniként, ugyanúgy megdöbbenék. 😄

De szerintem 50 éves koromban is furcsa lenne látni a mostani énemet.


Szóval ilyenkor az jut eszembe, hogy tök jó, hogy már vége a tini koromnak és érettebben viselkedem.

2019. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!