Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is le van döbbenve a mai...

Más is le van döbbenve a mai tinik világán?

Figyelt kérdés
Néha szoktam tartani ilyen youtuber nézős estét,kicsit mindig ledöbbenek és elgondolkodom,tízen pár éves youtuberek vagy akár idősebbek,csúnya beszéd,menőzés pénzel vagy drága tárgyakkal,15 éves sorolja neki mire volt szüksége amit karácsonya kapott pl több százezres kamerása a youtuberkedéshez vagy iphone xs re ilyesmi,és utána a többi kiskorú meg ott vagizik aláírva én is iphone xs t vettem vagy ilyenek meg támogató hozzászólások ilyen meg olyan jó vagy.Engem el gondolkodtat vajon ezeknek a gyerekeknek valóban a youtubon vagy instagramon,vagy facebookon meg itt ott lenne a helyük? Ilyenkor bele gondolok a 13 éves unokaöcsémék is mit tartanak menőnek,milyen zenéket hallgatnak hallgatják ezt a sok suttyó rapnek nevezett valamit meg kívülről fújják mint a petőfi sándort,hiro meg stb... akkor egymást azzal piszkálják kinek milyen drága telefonja van ,vagy a szüleinek milyen autója van ha valaki kevesebb azt kipiszkálják,vagy gengszter rapet írtnak,stb.... Lehet én látom ezt így de az egész fiatalság egy fertő,úgy lecsúszott mindenben a korhatár már nem számít 8 éves vagy 15 durva,de lehet csak engem döbbent le ez az egész dolog.

2019. jan. 7. 23:39
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Látom sok ember nem tud mit kezdeni a dologgal,és rögtön engem a kérdés felrakót kezd el piszkálni vagy kielemezni,de nem baj ha nektek ez örömet okos :D
2019. jan. 8. 11:06
 32/38 A kérdező kommentje:
*Okoz
2019. jan. 8. 11:07
 33/38 Metionin ***** válasza:
41%

Szerintem semmi különbség nincs, csak régebben nem volt fészbúk meg nem volt minden feldobálva az internetre, ennélfogva aki menő/hülye/gazdag volt, arról a közvetlen környezete tudott, más meg nem. Most bárki nézheti.

Én arra csodálkoztam csak rá a lányoknál, hogy mennyivel hamarabb fejlődnek ki mint az én korosztályom, pedig 28 vagyok, nem számítok azért öregnek. Mi 13 évesen laposak voltunk, pattanásosak és a szüleink vették a ruháinkat, most meg nagy mellük van, magasak, az arcuk is valahogy érettebbnek tűnik (na meg a sok festék ugye) és felnőttesen is öltöznek.

2019. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

#33 régen is így volt.

Én 30 vagyok, szóval veled egykorú. 12-13 évesen már majdnem mindenki menstruált és kezdett nőiesedni. Ma már a pushup csodákat tesz a tinikkel.

Akkor még nem volt mindenféle videó, amiből meg lehetett tanulni sminkelni, így az a nagyobb lánytestvérrel rendelkezők kiváltsága volt. Tehát most is pattanásosak, csak jól sminkelnek.

2019. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

# 33


Igen ezen én is el gondolkodtam,mintha hátrébb tolódott volna a testi érés,lentebb írja valaki nála is ez volt,csak szerintem régen ez ritkább dolog volt mert az én osztálytársaimnál sem nagyon voltak így kifejlett csajok pl.AS másik lehet régen nem volt facebook meg ilyesmi de akkor valószínű nem terjedt ennyire a hülyeség mert most így tud terjedni de hatékonyan.

2019. jan. 8. 14:29
 36/38 A kérdező kommentje:

# 34


Pont ez a baj,hogy még sminkelniük sem kéne...

2019. jan. 8. 14:29
 37/38 anonim ***** válasza:
41%

Bezzeg az én időmben!

Amikor én 15 voltam, már betöltöttem a 18at!

2019. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
2019. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!