Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha valaki...

Mit gondoltok, ha valaki bikinis képet tölt fel Facebookra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz véleménnyel erről, pusztán nem értem, hogy én vagyok túl szégyellős, vagy ez valóban ritkább, mint szerintem látszik.

Nincs bajom azzal, ha a strandon bikiniben kell lenni, hiszen mindenki fürdőruhában van, plusz senki nem foglalkozik a másikkal, ha meg mégis, egy másodpercre rá már el is felejtettek.

Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy bikinis fényképeket osszak meg magamról nyilvánosan, sőt, profilképként.

Mert akik látják, azok velem ellentétben nem ugyanazt viselik, és nem csak egy pillanatra látnak, hanem folyamatosan, és nem biztos, hogy szeretném, hogy olyan emberek is lássanak így, akik előtt az életben sem szívesen mutatkoznék így.

Lehet, én vagyok túl maradi.


Csak hogy leszűkítsem kicsit, mire gondolok:


Ez szerintem is teljesen oké

[link]

ha nekem lenne hasonlóan jól sikerült képem, lehet, szintén megosztanám, van benne valami művészi


Ilyet azonban már nem tudnék elképzelni profilkép gyanánt (vagy Instagramon, vagy Facebook-on vagy egyáltalán bárhol)

[link]

[link]

[link]


2019. jan. 8. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Magamutogatás lehet...
2019. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
A facebook-on nem túl illendő, instagram való erre. Bajom nincs vele. Pedig fiú vagyok. Csak a nem túl előnyös testalkatúaktól zavaró. Mondom ezt Én, aki csak profi fotós által készített képet posztolok!
2019. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nő rak ki ilyet és tetszik a kép, azt gondolnám róla, hogy jó csaj. End of story
2019. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ. Ha mondjuk komoly sportoló, pl. fitnesz versenyző, aki úgymond a testéből él, akkor megcsodálom, hiszen gyakorlatilag a mindennapi kemény munkájának eredménye látható a képen.


Ha egy tinilány, aki otthon a tükörben pucsítva lefotózta magát bikiniben és kitette, akkor szörnyülködök, hogy hol vannak a szülei és miért nem figyelnek oda rá. Nem vagyok prűd, de az ilyen kiscsajoknak nem úgy kéne próbálniuk érvényesülni, hogy kiteszik ország-világ elé a satnya kis testüket.


Ha egy középkorú, háromgyerekes anyukához képest nem annyira rossz testű nőci tesz ki bikinis képet, akkor róla azt gondolom, hogy vagy nagyon öntudatos és büszke magára, vagy pont, hogy nem az, és önigazolást keres még mielőtt teljesen megöregedne.


A linkelt képekről is vegyesek az érzéseim. Az 1. kép tényleg művészi, a 2.-3.-kal úgy vagyok, hogy ha ilyen nő lennék, én is kitenném ezt a képet. :D Igaz nem profilnak, csak ideiglenesen.

Az utolsó viszont borzalmas, arról az jut eszembe, hogy fúj, ki ez a csálé csecsű szakadt r***nc és miért teszi itt magát mindenkinek?


Én csak akkor tennék ki fészre bikinis képet, ha a foglalkozásommal járna, pl. fitneszedző lennék vagy fehérnemű-modell... egyébként nem tartanám helyénvalónak. Nem tudom miért, nem érzem magam prűdnek, de szerintem ilyen sokat nem kell megmutatni magunkból nyilvános oldalakon.

2019. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Akik ilyet raknak ki, szimplán figyelemre vágynak, semmi másra.


Teljesen normális, ha nem tartozol közéjük, sőt.

2019. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 vagy lassan 20, véleményem ugyanez. Soha a büdös életbe nem tennék fel ilyet se instára, se facebookra. Nem, nem vagyok kövér, de így van ahogy mondod, strandon majdnem mindenki így van, nem igazán rád(rám) fognak figyelni. Viszont a testem ne lássa már állandóan senki a facebookon.(főleg ne volt tanár, főnök vagy akár egy kis kamasz..) szerintem ez nem oda való.

2019. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!